.

.

2KW 180RPM püsimagnetitega Generaator, Madal Start Pöördemomendi kolmefaasiline VAHELDUVVOOLU väljund

2KW 180RPM püsimagnetitega Generaator, Madal Start Pöördemomendi kolmefaasiline VAHELDUVVOOLU väljund

EEK 21660.00
EEK 22800.00
-5 %
Summa


2 KW 180 RPM püsimagnetitega Generaator, Madal Start Pöördemomendi kolmefaasiline VAHELDUVVOOLU väljund
Ostja Teade :
Kohta küsimusi, Laevandus tasud või Laevandus meetod, palun võtke meiega ühendust enne kui teete makse.
1. MÄRK Meie coreless PMG on eelis madala Reitinguga kiirus, Madal alustades tuule kiirus, Väike ruumala, Energia Väike, Kerge kaal, Kompaktne struktuur,Kõrge kasutegur jne. 1) Coreless , anhysteresis, slotless, on madala alates pöördemoment. 2) Nr raua kadu, on kõrge efektiivsusega 3) võtta Vastu ainulaadne coreless täpsusega likvideerimise tehnoloogia, disaini täpsusega süütepool 4) võtab Vastu haruldaste muldmetallide püsimagnetitega , mis on multipole, high power tihedus ja kõrge väljundvõimsus. 5) Väikese kiirusega otsest juhtimist , ei ole pöördemoment kõikumised 6) Kompaktne struktuur, kõrge suhe võimu maht 7) Nr raua kadu, väike kütteväärtus,väike temperatuuri tõus 8) Lihtsa struktuuriga, lihtne paigaldada 9) harjadeta struktuuri , tasuta hooldus 2. Kasutusvaldkond vertikaalne telg tuuliku; bensiini generaatorid; hüdroelektrijaama generaator
3. TULEMUSLIKKUSE PARAMEETER

Tootmisliini Tuule Generaator :
Rakendus : Vertikaalne tuulegeneraator
1.Sõltuvalt meie arenenud rajatised ja kogenud insenerid, me võin teile kinnitada, kõrge kvaliteediga tooted mõistliku hinnaga.
rohkem küsimusi, pls jätke teade aliexpress või võtke meiega ühendust Kaubanduse juht.
2.Meie müügijärgne teenindus ka hoida, jälgides ja saada sõnum, kui seal on mis tahes viivitus shipping.
3.Kui te saate pakett, palun avage pakend ning kontrollige kõik esemed töötavad heas enne logite.Ärge märk, kui need on katki,ja küsi kohaletoimetamise firma teha "kahju sertifikaat" Vastasel juhul me ei anna mingit garantiid ja toetust. KKK : Q : Miks on oma hinnad nii madalad, on nende kvaliteediga esemeid ja täiesti uus? A : JAH, te maksate TEHASE HINNA! Me müüa täiesti uut toodet otse tehasest Aasias. Seetõttu on meie hinnad on nii konkurentsivõimeline. Et hoida kvaliteeti kontrolli ,me isiklikult kontrollida iga objekti enne kauba saatmist. Kõik tooted on 100% uus ja kontrollitud. Rahvusvaheline Ostjate-Pange tähele, Kliendi rahulolu on kõige olulisem, et meile. Kui teil on probleem, või küsimus, mis puudutab teie tehingu,palun võtke meiega ühendust enne lahkumist tahes liiki tagasisidet või avada mis tahes vaidlus.Negatiivne tagasiside ei lahenda anyting,me püüame parimat probleemide lahendamiseks. Tänan teid juba ette kannatlikkuse eest.
Pakend & Shipping
Pappkarp ja vineeri peetakse paketti,see ka saab kohandada.
Kui seal on mõni küsimus laevaliini kulud, siis palun võtke meiega ühendust, enne kui sa seda maksta.
start
lõpp

R

Kategooria tooted