.

.

Uus Tasuta Kohaletoimetamine 2011- Q7 VW Touareg, Cayenne ' i pipar Tagumine õhkvedrustus Šokk kõrvalistuja õhkvedrustuse Remont Komplekt 7P6601020K

Uus Tasuta Kohaletoimetamine 2011- Q7 VW Touareg, Cayenne ' i pipar Tagumine õhkvedrustus Šokk kõrvalistuja õhkvedrustuse Remont Komplekt 7P6601020K

EEK 2754.00
EEK 3239.88
-15 %
Summa

D etails : 2011-2016 Q7 VW Touareg, Cayenne ' i pipar Tagumine õhkvedrustus õhkvedrustus Kevadel Repair Kit 7 P6601020 K
Garantii :
Me anname 1 aasta garantii selle toote kohta.Top kvaliteet konkurentsivõimelise hinnaga
Umbes Tarne :
1.Palun veenduge oma aadress ja kontakt teave on täpne ja õige
2.Loodame, et see jõuab õigel ajal, kuid kuna see on rahvusvaheline tarne ,tarneaeg on väga sõltus logistika ettevõte ja kohalike klientide või kohustusi. Aitäh teile mõistmise.
3.Me ei vastuta mis tahes probleeme, mis on põhjustatud shipping service näiteks õnnetus, hilinemise või muude probleemide puhul.
4.Et tagada, kui olete saanud oma kaubad maksavad madalamad maksud, me kinnitame kohandatud arve madalama väärtusega, teeme seda säästa oma raha. Väärtus ei tähenda kogusumma, mida makstakse või midagi muud .Kõik impordimaksud, mis on ostja vastutusel.
Tagasiside :
Teie rahulolu on meie eesmärk,kui saate andke meile positiivne tagasiside,tagasiside on meile väga oluline.palun jätke 4 või 5 tärni tagasisidet,Oleme väga tänulikud.
Palun võtke meiega enne puhkust Neutraalne tagasiside ja Negatiivne tagasiside,me aitame teile lahendada kõik probleemsed.Muidu me ei paku tehnilist tuge või muid lahendusi.
Tänan teid toetuse eest!

R

Kategooria tooted