.

.

FUERAN DVI-Pass-Through EDID Emulaator kasutamiseks video lõhkujad, Lülitid ja Laiendid KVM(2560X1600@60hz)

FUERAN DVI-Pass-Through EDID Emulaator kasutamiseks video lõhkujad, Lülitid ja Laiendid KVM([email protected])

EEK 155.88
Summa

DVI särituselukku saate kasutada, stabiilselt vähemalt 4 [email protected] Hz, ja 2 [email protected] Hz, ja võib olla ka virtuaalne monitor, kui seda ei kasutata. Naissoost juht saab ühendada välist ekraani.Et saavutada multi-frequency signaali lukustada. Õige, et kõik ekraanid Kõrgeima eraldusvõimega (2560 [email protected]), Et unerected EDID lukk on taastada oma seotud olukord, kui traat on maha Installida EDID lock screen ja jääb pleisse riik. Toetab audio/video sünkroniseerimine väljund : DVIis algselt audio signaali.
Tõsi, plug and play, hot swap, ja ei ole vaja määrata : plug and play kohaldatakse otsest seost sülearvuti, PC lauaarvuti, DVD, Blu-ray pleieri ja muude seadmete, elektri-hot swap võib olla ka nendega seotud seadmete(audio signaal ei muutu, kui signaali ei ühendati taas aeg, mil lahti signaal on nüüd lõika maha ja nüüd ühendatud.) See võib olla ka virtuaalne ekraan. Kui monitor on välja lülitatud ja jõuetu või monitori rida on pikavaihdettavaa, võib see tagada ohutu video signaali, stabiilsuse ekraani ja akna -, ning et.
Lahendada ekraani resolutsioon hüpped probleem kasutamine vahetaja.Seda saab kasutada ainult ühendada simulaator iga VGA sisend arvuti. See toetab AMD multi-ekraani graafika pleisse laiendamine kaheks jaotatud ekraani režiim, ja eyefinity lai-domeeni multi-screen pleisse mode(Kui ekraani liin on kiskunud välja elektrit, ekraan, TV seina ekraan ei mõjuta, ainult viib vastava ekraan tume ja muude ekraanid kinnisvara.) See toetab Nvidia graafika multi-ekraani väljund, ja et ekraan jääb samaks, kui see on uuesti.
Lahendada probleeme, mõned LED-suured ekraanid ja ekraani pabistama.
Toote Mõõt : 1.9 X1.5 X0.5
kasti Mõõt : 0.4 OU
neto kaal : 0.35 OU
bruto kaal : 0.4 OU
Pakend : 1

R

Kategooria tooted