.

.

centechia 12 Tolline 30cm 18% Kokkupandav Kaardi Hall Reflektor Valge Tasakaalu Double Face Keskendudes Juhatus Kott

centechia 12 Tolline 30cm 18% Kokkupandav Kaardi Hall Reflektor Valge Tasakaalu Double Face Keskendudes Juhatus Kott

EEK 80.52
Summa

Kirjeldus :
Toote üks pool on hall, teine pool on valge, üks täpne kokkupuudet, samas kui teised on määrata valge tasakaalu, kui fotosid pildistada on alati liiga tume või liiga hele, sinine või kollane, siis kasuta seda.
Kasutades uusimaid kahepoolne disain, lähis-18 kraadi hall kaardi teisejärguline tähelepanu ulatust, teine pool on puhas valge,mis on parim viis tune valge tasakaal värvi fotograafia, saab voltida väike kott, kui seda ei kasutata, lihtne kaasas kanda ja kasutada
Eelised võrreldes tavalise papi hall kaart : saab murtud, lihtne teha, PU nahk, tekstuur ei ole lihtne kahju, määrdunud võib nühkima, pikk kasutusiga.
Tehnilised andmed :
Suurus : 30 x 30 cm
Neto kaal : umbes 70g
Kuidas seda kasutada :
1. Lülitage kaamera sisse ja seadke see igas võtterežiimis. Lülita kaamera peamised kontrolli ratast, et määrata valge tasakaalu LCD display PRE asendis, hoidke WB klahvi kauem kui 3 sekundit, ja display Pre hakkab vilkuma, saate teha käsitsi valge tasakaalu seadete abil. Siinkohal objektiivi vastavusse viimine hall kaart vajutage päästik täiesti alla, kui mõõtmine on edukas, LCD ekraan näitab Gd .
2. Kaugus objektiivi ja hall kaart tuleb hoida üle 15 cm, ja hall kaart tuleb täita kogu ekraani nii palju kui võimalik, ja kõik projektsioon tuleks vältida hall kaart.
3. Hall tasakaalu protsess on sõltumatu fookuskaugus on objektiivi ja AF autofookuse saab ümber MF (manual focus) ja objektiivi fookuskaugus on kohandatud nii, et lõpmatult. Eesmärk on teha gray card rohkem ähmane ja pehme. Särikompensatsiooni funktsiooni võib segada mõõdetud andmed, on soovitatav tihe kokkupuude täida funktsiooni
Pakendi sisu :
1 x 12 "/30cm Hall/Valge Tasakaal Kaart
1 x kandekott

R

Kategooria tooted