.

.

MRHUANG Tasuta kohaletoimetamine ! 5*7MM 200pcs/pack AAA Klass Värvi CZ Kuupmeetri Ovaalne Tsirkooniumoksiid Kivi DIY Helmed Ehted Leida Kuum!

MRHUANG Tasuta kohaletoimetamine ! 5*7MM 200pcs/pack AAA Klass Värvi CZ Kuupmeetri Ovaalne Tsirkooniumoksiid Kivi DIY Helmed Ehted Leida Kuum!

EEK 263.88
Summa


KIRJELDUS
Kogus : te saate 200pcs / pakk Umbes Suurus :
5*7 MM Peamised Värv :
nagu pildil näidatud-orange/black/ametüst/kuldne/roosa/granaat/peridoot/champagne/lavendel Muutmine :
1 inch=25.4 mm=2.54 cm 1mm=0.1 cm=0.0393 tolli Materjal :
Kuupmeetri Tsirkooniumoksiid
Tsirkoon, tuntud ka kui Nõukogude liit, see on mingi eripära väärismetallid ja-kivid. Oma kõrge murdumisnäitaja, lähedal 2, dispersioon ja tugev, värvitu või kahvatu sinine sordid pärast töötlemist, tugev tulekahju nähtused, nagu teemandid. Sest see on sarnane välimus ja teemant, mida on peetud pärl võib olla võrreldav teemant. Tsirkoon on pärineb araabia Zhu Zhiyi ja kuld ja vana-India on kutsunud tsirkoon "eclipse kivi". See näitab, et tsirkoon vana-Araabia, pärsia ja India on väga populaarne. Kivid on seotud tsirkoon on loetletud detsember, türkiis ja lapis lazuli kivi, sümbol võit, õnn, ei taga edu. Saab kasutada sõrmused, käekellad, kaelakeed ja muud ehted inkrusteeritud ja kaunistamiseks, lisada lõpmatu võlu kandja;
On varjatud ringi tsirkoon, on võrreldavad diamond läige, ja hind on teemant materiaalset kasu palju. Põhjuseks on tugev läige tsirkoon, dispersioon, kõrge, ja kõvadus on suuremad, sageli kasutatakse, et teha diamond asendada. Pärl on muutunud täiuslikkuse rahuldamata isik. Tsirkoon ringi mood, mis sobib tänapäeva naine valgekraede kanda, näitavad naiste ja kordumatu võlu. Tsirkoon, tuntud ka kui Nõukogude liit, see on mingi eripära väärismetallid ja-kivid. Oma kõrge murdumisnäitaja, lähedal 2, dispersioon ja tugev, värvitu või kahvatu sinine sordid pärast töötlemist, tugev tulekahju nähtused, nagu teemandid. Sest see on sarnane välimus ja teemant, mida on peetud pärl võib olla võrreldav teemant. Tsirkoon on pärineb araabia Zhu Zhiyi ja kuld ja vana-India on kutsunud tsirkoon "eclipse kivi". See näitab, et tsirkoon vana-Araabia, pärsia ja India on väga populaarne. Kivid on seotud tsirkoon on loetletud detsember, türkiis ja lapis lazuli kivi, sümbol võit, õnn, ei taga edu. Saab kasutada sõrmused, käekellad, kaelakeed ja muud ehted inkrusteeritud ja kaunistamiseks, lisada lõpmatu võlu kandja;
On varjatud ringi tsirkoon, on võrreldavad diamond läige, ja hind on teemant materiaalset kasu palju. Põhjuseks on tugev läige tsirkoon, dispersioon, kõrge, ja kõvadus on suuremad, sageli kasutatakse, et teha diamond asendada. Pärl on muutunud täiuslikkuse rahuldamata isik. Tsirkoon ringi mood, mis sobib tänapäeva naine valgekraede kanda, näitavad naiste ja kordumatu võlu.
Tsirkoon hooldus :
1, tsirkoon ja kosmeetika peaks olema rangelt eraldatud. Määre sisse tsirkoon õli vastupanu, lihtne klassi kosmeetika, oma pind läige.
2, pesu, tsirkoon ehted peaks kunagi olema vann.
3, täis keemiline gaasi saaste keskkonnas, ei peaks kandma tsirkoon ehted. Kõik ehted on armukade, väävlit, smaragd vältida pestitsiidide.
4, higistamine, tsirkoon ehteid ei tohiks kanda.
Rohkem kui 5 ehe tuleb paigutada eraldi. Tsirkoon, näiteks, suur kõvadus, lihtne nullist teiste kalliskivid.
6, tsirkoon ehted, vältida pannakse koos uimastitega. Mõned ravimid võivad tekitada keemilise reaktsiooni ehteid, teha ehteid värv halvenemist.
7, pärlid, korall, kollane, jne. Veega. Näiteks vee -, pesemis -, saab kaasa cracki.
8, tsirkoon, vältida kõrge temperatuur. Mõned kivid ei talu kõrget temperatuuri, tingimusel, kõrge temperatuur lihtne dehüdratsiooni ja praod, või värvimuutus. Nagu opals ole kõrge temperatuur-vastupidavad, jade on 55 kraadi Celsiuse järgi kõrgem on vaha kihi pinnal lahendus, et vähendada läike vaha.
9, tsirkoon vältida volatiilsust. Kuigi paljud inkrusteeritud ehted baas disain on väga tugev, kuid raske põrutus, ei ole asjakohane, koputage tööl, siis peaks võtma ehted.
10, hõbeehted kulunud kaua aega, lihtne must, kuulub normaalne nähtus, saadaval ammoniaagi vesi, sooda veega kastmist või kasutada hambapasta on pühkida, reoccupy puhta veega, pühkige kuiv võib taastada läige.

R

Kategooria tooted