.

.

Uus Shorty Suurus Mootorratta Tarvikud CNC Siduri-Piduri Hoovad KTM 690 SMC/SMC-R/Hertsog/Duke R 2012-2013 Lenkstangi

Uus Shorty Suurus Mootorratta Tarvikud CNC Siduri-Piduri Hoovad KTM 690 SMC/SMC-R/Hertsog/Duke R 2012-2013 Lenkstangi

EEK 303.36
Summa

Täiesti uus ja väga lihtne paigaldada. Vinge välimus, see hoovad, ilmselt andes oma bike väga lahe muudatusi! See paar piduri ja siduri hoovad on ühilduvad mudelid :
Näiteks KTM 690 SMC/SMC-R/Hertsog/Duke R 2012-2013
Kirjeldus : Kõrge kvaliteediga T6061-T6 alumiiniumist CNC lõpeta Värv : (Näha piltidel) Paketi, sealhulgas piduri hoob ja siduri hoob Täielikult 6 positsioone reguleeritavad Hoovad Pikkus : 147mm / 5.8 tolli 1 Paari Siduri ja Piduri Hoovad Täiuslik sobivad ja ühtegi muudatust on vaja, ei installi juhiseid lisada. Tellimise Juhised : Samm 1 : Palun veenduge, et mudel ja aasta oma bike, ja kui teie bike on OEM-i originaal piduri silinder ja sidur ahven me laev see hoovad nii nagu meie täpike, kui teil on vaja muud mudel, palun võtke meiega ühendust. anna meile teada, et. (Palun ärge võrrelge seda oma hoova meie pildid, mõnikord pildid ei ole sama mudel nagu täpike, lihtsalt osta seda vastavalt täpike) Samm 2 : Kui see on OK, värvi hoovad või käsitlejate, sa võid unustada selle sammu 2, kui ei, siis palun ütle, mis värvi sa tahad seda.
PS : Meil on võimalik pakkuda 10 erinevaid värve hoovad, 10 värvi käsitlejate, Kui teil on vaja muuta see eri värvi meie pilte, palun võtke meiega ühendust, aitäh

R

Kategooria tooted