.

.

Pikk eluiga 2000W Car Power Inverter Converter DC 24V AC 110V või 220V Puhas Siinus Peak Võimsus 4000W Päikese inverterid

Pikk eluiga 2000W Car Power Inverter Converter DC 24V AC 110V või 220V Puhas Siinus Peak Võimsus 4000W Päikese inverterid

EEK 2226.00
EEK 2529.24
-12 %
Summa


TEIL ON BIDING 20 00 W Pure sine wave inverter
DC SISEND : 24 V
AC OUTPUT : 120 V või 220 V (Palun jätke sõnum selle kohta, mis pinge sul on vaja)
SAGEDUS : 50 Hz VÕI 60 Hz
Pika elueaga dc ac modified sine wave car power inverter 300w jaoks piknik
Kasutada täiustatud topelt CPU ühe chip arvuti intelligentne controle tehnoloogia. See on higly usaldusväärne inverter väga madal ebaõnnestumise määr.
Pure siinuslaine väljund, millel on suur ülekoormus võime ja lai rakendus.
On täielik kaitse funktsioone(üle-koormatud, kaitse -, sise-üle kuumutada kaitse, väljundi lühise kaitse, sisend ülepinge kaitse jne). See võib suurendada usaldusväärsust toote.
Väike suurus ja kerge kaal. Interjööri osa, mis võtab CPU tsentraliseeritud kontrolli, pindpaigaldus tehnoloogia, mis muudavad suurus väike ja kerge kaal.
Jahutusventilaator intelligentne kontrolli. Võtab CPU kontrollitud jahutusventilaator, mis laiendab fänn kasutada vastupidavus, energiat säästma energiat ja parandab tõhusust.
Töötamine müra on väike ja kasutegur on suur.
Sõiduki ja laev läbi equpments seeria : Sõjalise sõiduki -, politsei -, sõiduki -, kiirabi -, sõiduki, laeva, valgusfoorid jne.
Tööstuslikud seadmed seeria : päikeseenergia, tuuleenergia, gaasi lahenduslamp jne.
Asukoht : arvuti, printer, paljundusmasinad masin, skänner, digikaamera jne.
Köök Seade : mikrolaineahi, elektromagnetilise ahi, külmik,jne.
Kodu elektriline seade : ventilaator, tolmuimeja, kliimaseade, tuled jne.
Power seeria : elektriline saag, puur masin,mulgustamiseks masinad,õhukompressor jne. SIP1000 Spetsifikatsioon AC Väljundvõimsus Pidev Võimsus 2000 W Peak Võimsus 4000 W Pingega Lainekuju Puhas Siinus Sagedus 50 ± 2 Hz/60 ± 2 Hz AC Pinge Vahemikus 230±10 V/120±10 V USB Väljund
(Valikuline) Volt 5.0±0.25 V DC/NC Praegune 0.5 A/1,0 A/2.0 A/NC DC Sisend Rated Input Volt 26.4 V Sisend Volt Vahemikus 22-30 V Madala Voldi Alarm 21.0±1 V Madal Volt Lõigata 20.0±1 V Madal Volt Uuesti 24.0±1 V Kõrge Volt Lõigata 32.0±1 V Kõrge Volt Uuesti 30.0±1 V Tõhusus ≥88% Nr koormusvool ≤0,25 A Kaitse Madal Volt Kaitse lühise Kaitse Kõrge Volt Kaitse Temperatuuri Kaitse Üle-koormus Kaitse Vastupidine Kaitse Muude Omaduste Circuit Konfiguratsioon Start Tüüp Tegutsevad Näitavad Süü Märkida : Operating Temperature Niiskus hoiustamistemperatuur Storage Niiskus Kaal(N.W.) 5kg Kohtuasjas Suurus(L*W*H) 45.6*20.6*12.2 cm
Makseteenuste kohta Me vastu võtame : TT, Alipay, jne makseviisid Tagasi Tagastamise või asendamise taotlus on saadaval ainult taotlused 1 nädala jooksul peale paki saanud & tagastamise punkt sama tingimus saabunud. Palun võtke meiega ühendust, et nõuda tagasi luba. Teie nimi, oksjoni number ning tagastamise põhjus peaks olema lisatud e-posti. Kõik tagastatud kaupade peab sisaldama kõiki originaal pakendid. Palun repack objekti hoolikalt. Kirjed tagasi on testitud ja uue asendamine saadetakse ostjale kohe, kui on leitud vigane. Juhul, kui sobib asendamine ei ole saadaval, siis toetust ei väljastata. Laevandus, käitlemine ja kindlustuse tasud, mis on tagastamatu. Kui objekt on leitud mitte-defektne, punkt saadetakse tagasi ostjale ostja kulul. Tagastatud kaupade ilma RMA numbrit ei anta ja tagastatakse saatjale. Ostja on vastutav Kõikide Tagasi Postikulu ja veokulud. Ostja vastutab täiendavaid postikulud esemed, mis on tagastatud keeldus ja/või kätte toimetamata. Me ei võta mingeid naaseb ilma loa number lahter või etiketti see on tagastatud. Tuletage hind, mida makstakse punkt välistab igasuguse tolli maks.Meie firma ei õlg kõik tollimaksud ja sihtriik. Me tavaliselt mark kauba KINGITUS/NÄIDISTE faktuurarve ja me püüame aidata teil vähendada või vältida GST või V. A. T või muud impordimaksud, aga me ei saa garanteerida nr maksud, nagu ta on, sõltub teie riigi poliitika. Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.

R

Kategooria tooted