.

.

Hea kvaliteediga uue kunsti disain fitness jõusaal teenetemärgi vinüül seina Kleebis Eemaldatav maja decor füüsilise spordi tuba kleebised

Hea kvaliteediga uue kunsti disain fitness jõusaal teenetemärgi vinüül seina Kleebis Eemaldatav maja decor füüsilise spordi tuba kleebised

EEK 41.00
EEK 47.04
-13 %
Summa


Tere tulemast Art App kodu kaunistamiseks pood
Kvaliteet : Kunst App valida parim materjal ja ostetud täpselt nikerdamist masina tootmiseks. (Hind hea kvaliteediga materjalist on 3 korda kui madal kvaliteet) . Õrn õnnelik elu, palun tugineda Kunsti Avaldaja.
Stiil : Tootmine on eksport Euroopa, Ameerika, Venemaa, Brasiilia, Kanada, ja paljud Aasia riigid.
Iseloom : mittetoksiline, eemaldatav, veekindel , värske värvi, fadeless, parim liim ei hävita oma seinad ja aknad.
Sobib : Tasapinnalise seina, keraamilised plaadid, auto -, klaas -, peegel -, metall -, plast -, puit-seina või põranda.
Värvi valik : Art App on võimalik pakkuda 20 erinevat värvi, et olete. Palun kontrollige värv tabel, teatis meile, mis värvi peaks me toodame teile.
Eriline DIY : Art App saab toota, kui teie nõudmistele firma nimi, kooli nimi ja sõnad, mis sa tahad, et kirjutada seda, mida iganes sa vajad, palun lihtsalt teade meile.
C o l o r T a b l e
professionaalne ja turvaline pakend kaitseb tootmise kenasti iga kliendi jaoks. ( Kui teil on vaja suur kogus toodangut, meil on muud täiuslik pakett. )

R

Kategooria tooted