.

.

18 Tolline 45cm Foolium Star Õhupall, 7 Värvid Heelium Metallik Pulm

18 Tolline 45cm Foolium Star Õhupall, 7 Värvid Heelium Metallik Pulm

EEK 838.00
EEK 1047.00
-20 %
Summa


18" Tolline 45cm Foolium Star Õhupall, 7 Värvid Heelium Metallik Pulm 1. Et foolium balloon peab olema sõiduki aeglaselt, saab pumba 90%, ja siis kasutada põhku, löök, lihtne kontrolli maht, et vältida lõhkemist. Kui on tegemist kahe kihi alumiiniumfooliumist kleepuv tekib, olema kindel, et peatada inflatsiooni, ettevaatlikult kätt kaks kihti alumiiniumfooliumi ja siis pumbatakse, või lihtsalt kahjustatud.
2. Teravate esemetega / ei ole puhtad jahvatatud / otsese päikesevalguse ja liigse väljapressimist, on lihtne saada pall naha kahjustusi, ei purune.
3. Kui pall alumiiniumfooliumist volditud, et säästa nii palju kui võimalik, plaatimistööd, ei tohi juhuslikult kortsus, lisaks sellele, et hoida kuivas, vesi ei saa hõõruda.
4. Kui foolium õhupallid liiga väike, et vältida lõhkemist. Üldine heelium / vesinik saab ainult float pärast 6-14 tundi, nii et heelium, vesinik peab olema täidetud, kasutades päeval (pöörama tähelepanu ohutusele)!
Tehnilised andmed :
Kuju : Tärni
Tüüp : Foolium Õhupall
Läbimõõt : 18" tolli/45cm
Värvid : Punane, Sinine, Hõbedane, Roosa, Roheline, Kuld, Lilla, 1 värvi 5 tk vähemalt, et, Palun märkust, mis värvi, teil on vaja,muidu me saadame juhuslik,aitäh!
1. Saab kasutada korduvalt, ilma lisatasuta sõlm, automaatsed sulgurid
2. Laetav lämmastikku, vesinikku, mis võib ujuva tühi)
3. Pulm teenetemärgi, sünnipäevi, Jõule Peol teeme kaunistatud kasutada, lapsed mängivad, mäng hüved jne.
Müüja Lubadus Kvaliteedinõuete
Meie eesmärk on teha pikk bussiness koos sinuga. Me garanteerime, et meie tooted vastavad järgmistele üldistele kvaliteedinõuetele : Täpne Teave & Kirjeldused
Me asjade tooteid, mis on omadused, funktsioonid ja spetsifikatsioonid vastavad kirjeldused ja pakendis.
Püüame pakkuda kasutusjuhendid ja selged juhised korralikku inglise keelt.
Vastavus Standarditele
Me oleme väga ettevaatlikud, et müüa ainult tooteid, mis on kooskõlas üldise võimu -, ohutus-ja muudele nõuetele.
Tagastab
Me loodame, et meie tooted vastavad teile ,mis iganes ,me toetame 1 nädal tagasi.
Kui olete kauba kätte, kui sa ei ole täiesti rahul, palun võtke meiega otse, me teile leida parima lahenduse teie jaoks. Me usume, et kommunikatsioon saab lahendada mingi probleem.
Laevandus
1.Tellimused on tavaliselt saata välja 24-48 tunni jooksul pärast tellimuse teavet ja kinnitust makse .
2.Kohaletoimetamine võtab tavaliselt aega vahel 4-7 tööpäeva FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 päeva postitus shipping. kuid võib võtta kauem aega (sõltuvalt sellest, toll ja korda nagu Jõulud posti viivitusi jne). 3.Sõltuvalt kaal ja maht ning selleks, et vältida viivitusi tolli muudatused tooteid võib olla kahasse rohkem kui üks pakett. Seega rohkem kui üks tracking number antakse, üks iga paketi. SOOVIN TEILE ÕNNE!

R

Kategooria tooted