.

.

Super MB Star C5 SD Ühendada sülearvuti cf52 Toughbook diagnostika PC mb star c5 uusim tarkvara V2018.03 hdd sd c5

Super MB Star C5 SD Ühendada sülearvuti cf52 Toughbook diagnostika PC mb star c5 uusim tarkvara V2018.03 hdd sd c5

EEK 9519.00
EEK 10020.00
-5 %
Summa

Super MB Star C5 SD Ühendada sülearvuti cf52 Toughbook diagnostika PC mb star c5 uusim tarkvara V2018.03 hdd sd c5
MB SD Ühenda Kompaktne Diagnoosi Uusim Versioon Koos Wifi toetab lugemine läbi & veakoodide kustutamine,lugemine reaalajas andmeid anduri ja ajami, kodeerimine ja programmeerimine. See toetab traadita diagnoosida, samuti toetab K-line,SAAB BUSSI-ja UDS protokolli, multi-keeles. Palun pange tähele : 1. Täielik komplekt, hästi paigaldatud , saab toetada Wifi ja Lan-ühendus 2. V2017.09 Tarkvara toetus 21 keelte süsteemi toetust 34 keeles. 3. MB Star C5 Uusim Tarkvara V2018.03 Saab Toetada Window 7 64 bit süsteem 4. Palun ära kopeeri seda tarkvara. 5.Ärge asetage kunagi akusid arvesse sd-c5 multiplexer. MB Star c5 Omadused 1. Uus MB SD Ühenda Kompaktne 5 Star Diagnoosi toetab traadita diagnoosimiseks; 2. Uus MB SD Ühenda Kompaktne 5 Star Diagnoosi mitte ainult toetab K-line diagnoosida ja SAAVAD BUSSI,vaid ka UDS diagnoosida protokolli. Kuna vana MB STAR C4 peamine juhatus ei ole UDS chip, nii vana MB STAR C4 ei saa seda toetada; 3. Multiplexer nüüd kasutada Lan kaabliga ühendada 4. Pistiku vastu Sõjalise kiire swap tehnoloogiat, see võib toetada 10 000 korda tõmmake pistikust, stabiilsem; 5. Kõik peamised accosseries vastu uus originaal pakendi kiip, ja 24hours test, garantii, toodete kvaliteeti;
Uus MB Star C5 eripära
1. Toetab Multi-Language :
Eesti/Bulgaaria/Taani/Kreeka/Hispaania/Prantsusmaa/Itaalia/Korea/Poola/Romanuan/Serbohorvaadi/ Türgi/Tšehhi/Saksa/Lõpeta/Hyngarian/Jaapani/Hollandi/Portugali/Vene/Rootsi/Hiina
2. Support MB Autod Pärast Aasta 2000
3. Toetust Offline ja Online Programmeerimine, Kui Sa Tahad Teha Online, siis Palun Osta Seda Online SCN Kodeerimine Teenindus
4. Toetust Traadita Diagnoosida
5.Ainult kooskõlas c4-tarkvara versioon on 2018.03 , toetada win7 64bit ,ja mõned väga vanad vehiceles võib-olla mitte compatiable Ja samas wifi win7 süsteem ei ole väga stabiilne millalgi,kui sul meeles see ,plesae ühendust meiega, et saada 2015.12 v xp
PS : win7 64bit süsteem, toimib kiiremini kui xp süsteemi,
6.süsteemi keel on updatable, saame uuendada win7 süsteemi keel, millesse teil on vaja oma riigi kaudu teamviewer, default saata inglise keeles.
250 GB HDD Tarkvara
MB SD Ühenda Kompaktne 5 Pakett Loetelu 1. 1pc x C5 Multiplexer (uus C5 puhul) 2. 1pc x OBDII 16 PIN Kaabel 3. 1pc x 38 PIN-Kaabel 4. 1pc x 14 PIN Kaabel-5. 1pc x 8 PIN Kaabel 6. 1pc x Lan Kaabel 7. 1tk tarkvara 250 GB HDD 8. 1pc x cf-52 toughbook (2gb ram)
Kasutatud CF-52 toughbook jaoks : panasonic tootemargi sõjalise sülearvuti.
Anti vee/tolmu, põrutuskindel, 2gb ram
Lahkelt Märkus : Kui te pärit Venemaa, Brasiilia, Ukraina, valige palun EMS, Aitäh.
Kui teie koht kuulub kauge koht, palun lisage rohkem 35 nagu Kauge tasu, aitäh.
Kui te olete pärit Saudi-Araabias, palun pakkuda kopeeri fail oma ID-meile, aitäh.
Kohaletoimetamine Tingimused :
Tagasi Poliitika :
1. See toode on valmistatud Hiina, Kui sa ei ole rahul toote mingil põhjusel, siis võite tagastada kaup meile, element peab olema samas seisundis, nagu see oli teile tarnitud. .palun võtke meiega ühendust kiiresti, siis on võimalik vahetada ühe sulle, kuid ostjate eest vastutab tagasi shiping kulu .
2. Kui teil on mingeid punkt proplem, lihtsalt kirjuta meile kiiresti, me teeme oma parima, et slove see 24 tunni jooksul, siis palun ära?t jäta halb tagasisidet enne, kui võtate meiega ühendust, see ei ole parim viis slove proplems. Aitäh!Kui soovite rohkem punkte me ei saa anda teile mõned discout,aitäh!
Väga Olulised Näpunäited :
1. Meil on palju kogemusi, tolli arveldus, palun öelge meile, milline on parim hind teile deklareeritud väärtus pakett,nii et saate häälega maksma kõrget maksu.
2. niipalju kui me teame , PRANTSUSMAA ja TÜRGI on rangelt impordi-poliitika.nii et kui teie pakett ei kavatse nende riiki,siis tuleb üsna tuttav poliitika ja ütle meile, milline on parim.
3. kui teil on Brasiiliast,sa pead andma oma CPF ARV(MAKS NUMBER) meile.

R

Kategooria tooted