.

.

8 x 3 cm (20 x 7,5 cm) Kuld Messing Rahakott Raam - 12 tk

8 x 3 cm (20 x 7,5 cm) Kuld Messing Rahakott Raam - 12 tk

EEK 744.00
Summa


8 x 3 cm (20 x 7,5 cm) Kuld Messing Rahakott Raam - 12 tk
Kogus : 12 Pieces
Värv : Läikiv Kuld
Laius : 8 tolli (20 cm)
Pikkus : 3 tolli (7,5 cm)
Shippment
1. Ostja on kohustatud lahkuma korrektne postiaadress, täielik nimi ja õige telefoninumber.Pakk tagastatakse põhjustatud vale aadress, mittetäielik saaja nimi ja ostja ei korja, et on ostja omal vastutusel ja postikulu ei tagastata. Tasuta kohaletoimetamine ei tähenda, et ei postikulu kantud, postikulu ikka exsits. Kui tasuta kohaletoimetamine et tagastatud tõttu vale laevandus teavet, ostja peaks vastutama postikulu müüja makstud. Postikulu tuleb maksta põhineb saatekirja, ja vähendatakse toetuse summat.
2.Me saadame kaubad asap kui teie makse on lõpetatud.Me ei garanteeri kohaletoimetamist kõik Rahvusvaheliste vedude erinevuste tõttu tolli kliiringu korda igas riigis eraldi, mis võib mõjutada, kui kiiresti teie toode on inpected.palun pange tähele, et ostjad on vastutav kõigi täiendavate tolli teenustasud,vahendustasud,tollimaksude ja maksude impordiks teie riigis. Kõik kuvatud hinnad meie laos EI sisalda makse, ostja ülesandeks on kõik lisakulud (kui üldse). Need täiendavad tasud võivad olla kogutud üleandmise ajal.Me ei hüvita laevandus tasu keelduda saadetiste.Laevanduse kulud ei sisalda impordimaksud,ja ostjad vastutavad tolli.
Tagastama & Toetuse
1. Kõik puuduvad või kahjustada toodet, siis võtke meiega ühendust, enne avatud vaidlus. Me vastame kiiresti,ja annab teile rahuldava lahenduse. Aitäh!
2. Palun hoidke toodet selle algne seisukorras ja pildistada kui tõendite tagastamise või väljavahetamist.
3. Inimtegevusest põhjustatud kahju, mida kasutatakse objekti vastu ei võeta.
Tagasiside
1. Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline.Palun jätke positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled rahul meie üksused ja teenuseid.
2. Kui teil on mingeid probleeme meie kaubad või teenused,palun võtke meiega ühendust, enne kui sa lahkud neutraalne (3-star) või negatiivne (1, 2 tärni) tagasiside. Me teeme oma parima, et lahendada kõik probleemid ja annab teile parim klienditeenindus. Aitäh!

R

Kategooria tooted