.

.

Käsitöö, suurus 7 Metallist ehted box/ hely -sellig kingitus Tina pinnatud tõusis disain ehted kasti Teenetemärgi Tiibeti Hõbe, Messing

Käsitöö, suurus 7 Metallist ehted box/ hely -sellig kingitus Tina pinnatud tõusis disain ehted kasti Teenetemärgi Tiibeti Hõbe, Messing

EEK 429.00
EEK 564.00
-24 %
Summa


1. Mateial : Tsingi sulam (keskkonna materjali)
2. Viimistlus : Tina pinnatud
3. Kasutamine : Pak ehted, kingitus. muuta oma elu rohkem elegnant.
4. Suurus : 19cm * 9cm * 8cm
5. Pakend : valge raamat, mis on pakitud koos pp kott, siis üks kast.
tere tulemast minu poodi
Firmast
Loe lähemalt, kes me oleme ja mida me seisame. Usalda kohta ostu mainega ettevõte paljud rahulolevad ja lojaalsed kliendid.
Juba 7. sajandil, müstiline Tiibeti oli introducted maailma kaudu, "Chamagudao". Meie pere on juhtimise Tiibeti antiik-artware, thangkas ja Buddha kuju, samuti usuliste Tiibeti soovime, et maailmaga jagada Interneti kaudu .
Umbes chamagudao : Tea Horse Road, on see, et on olemas Hiina edela regiooni, Ma Gang ' i peamine transpordivahend era kanal on rahvusvaheline ettevõte, maailma kõige suurejoonelisem looduslik maastik, kultuuriturismi absoluutselt kõige salapärane kaupade read, see sisaldab pole arengut kultuuripärandi. Tea Horse Road kell Sichuani-Tiibetis, Yunnan-Tiibeti Maantee, kaks ühendada-Yunnan-Tiibetis, ulatub Bhutan, Sikkim, Nepal, India, kuni Läände ja Punase Mere rannikul Lääne-Aafrikas. Yunnani-Tiibeti Cha Ma Vana Maantee umbes moodustunud hilja kuuendal sajandil AD, alates lõuna-Yunnani Provintsis, pärast tänast Dali ja Lijiang, Shangri-La Tiibetisse, Lhasa otsene. Mõned re-eksport-India, Tiibet, Nepal, on iidne Hiina ja Lõuna-Aasia piirkonnas olulist kaubateed.
Siin on hiina fengshui pronks rikkuse raha yuanbao Hobune Tõmba kapsas õnnelik kuju , See on heas seisukorras, on ja oli loodud kvalifitseeritud käsitöölised traditsioonilises stiilis trahvi handcrafts . See on suur tükk väärtuslikku kogumine, väärtusliku isikliku muuta või väga hea praegu. et käsitöö on väga hea uskumatu detailplaneering. Ära maga maha seda võimalust, et seda saada .Soovin teile õnne!
Austatud Kliendid : Tere tulemast meie poodi ja nautida shopping "Naeratus". Me oleme leidnud, et tuleb huvitav võimalust müüa erinevaid kollektsiooni-ja Antiikesemed välismaal regulaarselt. Kuigi ma olen uus siin, kuid Me saame aru, Ausalt ja Siiralt on tähtsam kuskil. Meie pere on Hakanud äri Pekingis ja Tiibetis juba mitu aastat tagasi ka nautida kogumine kõikjal. Minu poest, seal on palju suurepäraseid objekte, mis ootavad teid, peamiselt tegelenud välise väärtuse kogum, pronks, portselan, hõbe, cloisonne, sõjalise varustuse, Buda kujud, Buda ja tarvikud nagu vana pere ehteid, käsitööd. Ma annan oma parima, et pakkuda neid ükshaaval ja tere tulemast liituda konkurentsi ja usaldust, et !
Rahvusvahelise Ostjad :
Import maksud ja tasud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Nende tasude eest vastutab ostja
Palun kontrollige oma riigi tolliasutusele, et kindlaks teha, mis need lisatasud on enne pakkumise /osta
Need tasud on tavaliselt kogutud toimetama kauba (laevandus) ettevõtte või kui te kiirenemist objekti - palun ÄRGE ajage neid täiendavad veokulud
Poliitika
Kõik esemed, mis vastavad meie 30-päevase rahulolu garantii, välja arvatud juhul, kui ei ole märgitud teisiti toode nimekirja. Kõik esemed on garanteeritud olema täiesti uus töökorras kell saamist osta. Kui on mingeid probleeme, või kui te ei ole 100% rahul punkt, palun võta meiega ühendust kohe, et saame pakkuda asendamine või tagastamine punkt.
MÄRKUS : Kõik esemed, mis tagastatakse peaks olema originaalpakendis koos kõigi tarvikute, dokumentide vormistamist ja sisu algselt saadetud objekti. Kahjud, mida ostja ei ole kaetud käesoleva poliitika.

R

Kategooria tooted