.

.

Tehase otsene juurdepääs creative seina riputamise kapp Zhiwu leaf-kujuline puidust clapboard seina riputamise seina kapp

Tehase otsene juurdepääs creative seina riputamise kapp Zhiwu leaf-kujuline puidust clapboard seina riputamise seina kapp

EEK 960.00
Summa


Pendel ripub vorm : Rihm
Stiil : Hiina stiilis
Modelleerimine : Abstraktne
Kohaldatava stseen : Kodu
Tootmise Meetod : Käsitsi valmistatud
Pakend : pakendi
Päritolu : Zhejiang Yiwu
Trükitud LOGO : Saab
Kas patendi allikad : Nr
Kas tava : See on
[Last Name] lehed riiul
[Värvid] roheline, sinine, roosa
[Materjal Protsessi] MDF + värvimine
Parameetrid [size 34 * 63 * 9
[Paksus] 1,8 CM
[Tel] 013 867 999 218
Pildigalerii :
Tasumine
Pärast mitte Alipay kasutajad, pangaülekandega, enne rahaülekannete palun sellest teavitada osta kaupu, mida Tahad või QQ -, SMS ja muud vahendid, mis kinnitavad kauba omanik on tekstsõnumeid teatab konto (ICBC, Bank of China), rahaülekanded; soovitame kasutada Alipay, Valige anna märku omanik eespool kirjeldatud makse andmed, et omanik õigeaegne valmimine.
Postikulu
Toote standard hind ei sisalda postikulud, sest eri osades ja kaugelt, eri laevandus, Taobao täis kauba viide ainult, konkreetse kauba kohta pöörduge omanik, vaikimisi pannakse, kui me peame maksma kaubavedu, logistika firma vastavalt tegelikele laetud valitsevad, Duotuishaobu, me garanteerime, mõistliku veo -, kuid ei tee raha kaubavedu.
Ostjad peavad-loe
1 toode värv : pildid on reaalne fotosid, sest kaamera tehnoloogia, valgus, ekraan parameetrid ja muud tegurid, vastuvõtmise mitterahalise värv ja pilt on erinev. Värv valitsevad lahke.
2. Tarneaeg : Mööbel on mõned tootmistsükkel, üldjuhul veetakse päeva jooksul pärast meelelahutuse; if out of stock me kohe teiega ühendust võtta.
3. Vedu : Kõik kullerpostiteenuse koduseks kasutamiseks usaldusväärne kuller firma, tavaliselt 2 päeva jooksul pärast saabumist. Lu Jiang Zhejiang, Shanghai ja Anhui Express-nii kaua, kui 10 jüaani.
4, tarneaeg : Sõltuvalt sellest, vahemaa, aeg ei ole täpselt sama, lisaks, kuna me ei saa kontrollida logistika ettevõte, aeg-ajalt ilmastiku tõttu, teeolude ja muude tegurite põhjustatud viivituse kauba ka palun ostjad annavad palju mõistmist!
5, märk : Meie tooted on kontrolli hoolikalt enne saatmist, palun ostjad näost näkku tutvuda kohaletoimetamine, et kaitsta teie õigusi, palun kontrollige enne kui märk, kui kontrolli leidnud mitu tükki paremale või vedude kahjustusi, ärge palun allkirjastada ja võtke meiega ühendust, logistika firma pärast tagasi meie tasuta uuesti tarne. (Kindlasti kontrollige hoolikalt pakendil, eriti kui kulunud või kriimustatud, kindlasti lahtipakkimist kontroll, kauba kahju eest transpordi ajal, kui pole põhjalikult uurinud, ja otsene saamist, laevafirmade keeldus hüvitise maksmisest, annan teile tarbetuid kaotusi)
6, müügijärgne : Kui te olete saanud, paigaldus hädas, palun võtke meiega ühendust, saame pakkuda tehnilisi suuniseid igal ajal, oleks hea meel teid aidata.
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** *************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** **************************
************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ******************

R

Kategooria tooted