.

.

Array liik ja Ühendi silma fresneli lääts slar energia ,lava valgus ,tulistada kerge , läbimõõt 260mm

Array liik ja Ühendi silma fresneli lääts slar energia ,lava valgus ,tulistada kerge , läbimõõt 260mm

EEK 544.32
Summa


Array liik ja Ühendi silma fresneli lääts slar energia ,lava valgus ,tulistada kerge , läbimõõt 260mm
Suurus : 260mm
Materjal : PMMA
Paksus : 2mm
Fresneli Läätse Omadused
Klaas -, räni, materjalide Fresneli jahuti objektiivi ja päikesepaneelid, mis kasutavad üldiselt box disain lähenemine, et me suudame saavutada parimaid tulemusi. Päikesepaneelide massiivid kasutatud Fresneli jahuti objektiivi -, täppis-optilised komponendid, mis on tingitud pikaajalise kokkupuute välisõhu töökeskkonna, nii et kasutage seda toodet ultra-valge karastatud klaas substraadid, ehisliist silikoon geel sees lisatud Fresneli Seoul objektiivi -, täppis-õhuke niit vormimise protsessi ja tagada kõrge murdumisnäitaja, optiline kahju oleks minimaalne, ja kõrge intensiivsusega, kõrge läbipaistvus ja anti-vananemine, anti - ultraviolett kiirguse, vastupidavus omadused kliima päikesepatareid mitu korda suurem kui tavaliselt maht. Vastavalt kondensaatori kliente kui suurus ja päikesepaneelid kavandatud Fresneli läätse serva Fresneli läätse suurus ja päikesepaneelid kaugus tähelepanu saavutada parimaid tulemusi ja paigaldatakse Jaapan tracker fotogalvaanilise elektrienergia tootmise süsteeme.
funktsioon ad eelised :
1.suur valguse läbilaskvus
2.selge läbipaistev
3.kõrge valguse läbilaskevõime,rohkem heledam
4.kõrge kvaliteet konkurentsivõimelise hinnaga.
5.hooliv teenindus.
6.kohandatud suurus.
vahemikus Taotluse :
Keskendudes meetmeid.Imaging toodab paralleelsete kiirtega .See sobib kaevurite lamp,LED-lampe,PROJEKTOR .sobib ka Päikeseenergia koguja süsteem, alustada tulekahju all päikesevalgus, sooja vee soojendamise, päikese ahju, LCD projektor,AV-projektor,kodukino luup ja nii edasi..
Kui Fresneli lense saab olema projekteeritud ja valmistatud väga suured suurused kerge kaalu tõttu vähem kui 4 mm paksus, nii et kulu on väiksem kui traditsioonilise suurendajad. Seevastu tavaline klaas objektiivi oleks 200mm paks serv, kaalutakse üle 50kgs ja kulud tuhandetes dollarites.
üle 8 aasta on professionaalne tootja ja fresneli läätse disain.
me teha hallituse, mida ise saame esitada kohandatud suurus.
me võin määratlus ja valgusvoog tooteid.
CE,Tehase Auditi,ISO9001,AGC.
ettevõte eelised :
1. Meil on üks juhtivaid fresneli läätsest tootjad Hiina, 100 töötajat ja 15 kõrgemate insenerid.
2. Olles selles valdkonnas umbes 8 aastat, meil edukalt eksporditud toodete USA,Saksamaa,Prantsusmaa,Brasiilia,Itaalia,Türgi ja nii edasi.Meie klientide hulka kuuluvad Carl zeiss ja 3 Dlens.
3. Meil on ISO9001, ROHS, CE, Tehase Auditi sertifitseeritud.
4. Meie R&D center on võimas teadus-võime,OEM tellimused on olemas.
5. Päringud on tavaliselt vastata 24 tunni jooksul
Parim eelis on see : me saame teha hallituse ise, nii et me saame kohandada fresneli läätsest vastavalt oma disain.
Fresneli läätsed on vormitud alates precision optical-klassi akrüül.Pinna Fresneli lääts on valatud paljudesse ümmarguse,kontsentriliste rida.Need ümmarguse ringi anda Fresneli läätsest a sikk-sakk või sawtooth ristlõige.Iga sawtooth loob tilluke prisma.Fresneli läätsed on kompromiss efektiivsuse ja pildi kvaliteeti.Kõrge groove tihedus võimaldab kõrgema kvaliteediga pildid.kui madal groove tihedus saagi parem efficiency.By valides asjakohane volitusi need prismad,disainerid on võimalik määratleda fookuskaugus ja kontrolli pildi kvaliteet.
LED luup, fresneli läätsest päikeseenergia, tagumine projektsioon fresneli ekraan,fresneli solar concentrator,fresneli luup,kaamera fresneli tähelepanu keskpunktis ja nii edasi.
Kui Fresneli lääts on lihtne sissejuhatus :
Juba 18. sajandil (1748), on leitud, et traditsioonilised energia murdumine läätse ainult toimunud pinnale ja eemaldada nii palju keskmist osa, ning jätab pinna kõverus, mis on moodustunud õhuke korter objektiiv, saab veel säilitada hea energia läbilaskvus.
Fresneli läätsest, et moodustuks õhuke korter objektiiv, selle profiili nägema sawtooth kuju, aga tegelikult iga külgneva laba Nurk on pidevalt muutuv, Nurga muutus on selleks, et keskenduda tuli koonduvad samas kohas.

R

Kategooria tooted