.

.

( 100 tk/palju) 100C KSD9700 Tavaliselt Lähedal, Termostaat, Temperatuuri Lüliti, NC 100 Celsiuse järgi, kahest metallist ühendusdetailide Ketas.

( 100 tk/palju) 100C KSD9700 Tavaliselt Lähedal, Termostaat, Temperatuuri Lüliti, NC 100 Celsiuse järgi, kahest metallist ühendusdetailide Ketas.

EEK 660.00
Summa


KSD9700 Seeria Termostaat ( Auto Reset ).
Tegevus temperatuur : 100+- 5 kraadi Celsiuse järgi, Reset temperatuuri : 80+-10 kraadi Celsiuse järgi.
Tegevuse Tüüp : N. C. Liik ( Tavaliselt Sulgeda, Ühendada )
Maksimaalne pinge : 250 V.
Maksimaalne vool : 5 A.
Palju 100 tükki.
100% Uued, Pole Kunagi Kasutatud.
Ro HS ' Ile Vastavuses.
Struktuur ja kasutamine :
KSD9700 seeria toode on mingi termostaat, mille vastu kahest metallist ühendusdetailide plaadi temperatuur sensing element. Kui kahest metallist ühendusdetailide ketas on vaba riik ja kontaktid on suletud, kui elektriseade töötab normaalses seisukorras. Kui ümbritseva õhu temperatuur tekitab eelseadistatud töötemperatuur, kontaktid, avage nagu kahest metallist ühendusdetailide plaadi deformeerib hüpata, kui kuumutada, siis ringkonnakohtu lõigata kontrollida temperatuuri .Siis kontaktid sulguvad automaatselt lõigatud circuit, kui elektriseade on jahtunud alla nulli temperatuur. See toode on widly kasutatud kodumasin mootor ja elektriseadmeid, nagu kliimaseade mootor, trafo, soojus seadmete, jne.
Ettevaatusabinõud :
1. Palun pidage ühise põllumajanduspoliitika firma paigaldamine pinna controleed seade, kui installida. Palun pühi juhtivus räni määret sensori pind selleks, et kindlustada mõju temperatuuriandurite.
2. Kunagi kollaps või deformeerida plastmassist või metallist kest paigaldamise ajal, et vältida mis tahes mõju ja selle tulemuslikkuse kohta.
3. Selleks, et vältida creepage ja kindlustada julgeolekut kasutamise ajal, ärge visake või cruch soojustamine varrukal, kui paigaldada termostaat metallist kest.
4. Toodete puhul, mida kasutatakse vooluringi juures mitte rohkem kui 5 A voolu, siis palun vali plii-ristlõike pinna vask südamik jääb within0.4-0.75 mm, ühendus.
5. Hoida toode on puhas, kuiv ladu juures hea ventilatsioon ja tasuta söövitavate gaaside ja suhteline õhuniiskus alla 90% ja välisõhu temperatuur on under40 C.
KSD9700 Täis seeria kõik väärtused :
***********************************************************
Kohaletoimetamine :
1. Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Need tasud on ostja vastutusel.
2. Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.
Tagasi Policy :
Kui objekt on vigane, palun võtke meiega ühendust 30 päeva jooksul, saate valikut-raha tagasi või elemendi vahetada.
Võtke meiega ühendust :
Küsimusi, palun võtke meiega ühendust. tänu ajavööndi erinevuste, ei tohi me kohe vastan sulle, kuid lubame, et vastata teile 24 tunni jooksul.

R

Kategooria tooted