.

.

(2 tk/palju) 150C KSD301 Tavaliselt Lähedal, Termostaat, Temperatuuri Lüliti, NC 150 Celsiuse järgi, kahest metallist ühendusdetailide Ketas.

(2 tk/palju) 150C KSD301 Tavaliselt Lähedal, Termostaat, Temperatuuri Lüliti, NC 150 Celsiuse järgi, kahest metallist ühendusdetailide Ketas.

EEK 32.40
Summa


KSD301 Seeria Termostaat ( Auto Reset ).
Tegevuse Tüüp : N. C. Liik ( Tavaliselt Sulgeda, Ühendada )
Tegevus temperatuur : 150+-5 kraadi Celsiuse järgi, Reset temperatuur : 130+-5 kraadi Celsiuse järgi.
Kogus : palju on 2 tükki.
100% Uued, Pole Kunagi Kasutatud.
Ro HS ' Ile Vastavuses.
Omadused :
Stabiilne tulemuslikkuse, kõrge täpsus temperatuuri kontrollimise ,väike mass, kerged, kõrge töökindlus ja vähe häireid traadita ,jne.
ettevaatusabinõud :
1.Palun pidage ühise põllumajanduspoliitika firma paigaldamine pinna controleed seade, kui installida.Palun pühi juhtivus räni määret sensori pind selleks, et kindlustada mõju temperatuuriandurite.
2.Kunagi kollaps ,lahti või sandiks top katte pinnale paigaldamise ajal, et vältida mis tahes mõju ja selle tulemuslikkuse kohta.
3.Kunagi infiltrateany liqiud arvesse termostaat, ega üle vajutage crack kest, ei muutmine kuju välisilme juhtmestik terminali vaba tahe .
4.Toodete puhul, mida kasutatakse vooluringi juures mitte rohkem kui 5 A voolu, siis palun vali plii-ristlõike pinna vask südamik kuulub 0.5-1mm2-ühendus. Ja need, mida kasutatakse vooluringi ei ole suurem kui 10 A voolu, siis palun vali plii corss ristlõike pinna vask südamik kuulub 0.75-1.5 mm-ühendus.
5.Hoida toode on puhas, kuiv ladu juures hea ventilatsioon ja tasuta söövitavate gaaside ja suhteline õhuniiskus alla 90% ja välisõhu temperatuur alla 40 ° C).
***********************************************************
Kohaletoimetamine :
1. Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Need tasud on ostja vastutusel.
2. Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.
Tagasi Policy :
Kui objekt on vigane, palun võtke meiega ühendust 30 päeva jooksul, saate valikut-raha tagasi või elemendi vahetada.
Võtke meiega ühendust :
Küsimusi, palun võtke meiega ühendust. tänu ajavööndi erinevuste, ei tohi me kohe vastan sulle, kuid lubame, et vastata teile 24 tunni jooksul.

R

Kategooria tooted