.

.

Miababy Konks&Loop OS Tasku Riie Mähe,kaks taskut,veekindel ja vett hülgav,sest 5-15 kg baby

Miababy Konks&Loop OS Tasku Riie Mähe,kaks taskut,veekindel ja vett hülgav,sest 5-15 kg baby

EEK 81.60
Summa


Kallis klient,
Täname oma aega, et lugeda see kiri. Seal on rohkem ja rohkem kliente küsib hulgi hind, parem c o mmunication soovime nimekirja mõned vastused alljärgnevalt :
1.Kui teil on hulgi-ja plaani, et 50tk, 100tk või rohkem, pls jätke mulle sõnum, tahaksin pakkuda teile ühe oma tükk pak. muidugi mõned allahindlused suurem järjekorras.
2.Suurem järjekorras (50tk,100tk või rohkem), me tavaliselt välja saata pakke, express (DHL, Fedex, UPS, Arames või SF-express jne.).Kui soovid teised, palun andke mulle teada.
3.Me võiks tunnistada väärtus, mida tahtis, kuid ilmselt pead ka maksma mõned impordimaksud. Maksmata maksud on kohustus kodanik, palun ärge pange kulude mind, kui olete laetud, oma tolli -. palun kontrollige oma õigust, enne kui nad annavad mulle märge.
Naudi oma shopping
Miababy
Palun leida kombinatsioon, nagu allpool :
1. Tasku mähe ainult (kliendi vajadustele osta lisab eraldi);
2. Päev aeg : Pocket mähe *1 + Bambusest ja puuvillast paigalda *1 ;
3. Öösel : Tasku Mähe*1 + Bambusest ja puuvillast paigalda*2
Märkused : saate valida mitu prindib, kui te ei kavatse palce hulgimüügi, et tuleb lihtsalt jäta mulle teade;
Meie laos on muutumas igapäevaseks, palun kursis hoida, kui me võib saada teiega ühendust, kui on mingeid prindi välja ja laos;
Suurtele klientidele,kui soovite koht kohandatud, et(vali pildid meie prindib proovilappe teha oma mähe) palun kirjutage mulle sõnum, meie meeskond võtab teiega ühendust võtta seoses pak ja special price jne.
Märkused : saate valida mitu prindib, kui te ei kavatse palce hulgimüügi, et tuleb lihtsalt jäta mulle teade; Meie varu on muutumas igapäevaseks, palun kursis hoida, kui me võib saada teiega ühendust, kui seal on kõik välja printida laos; suurtele klientidele,kui soovite koht kohandatud, et(vali pildid meie prindib proovilappe teha oma mähe) palun kirjutage mulle sõnum, meie meeskond võtab teiega ühendust võtta seoses pak ja special price jne.

R

Kategooria tooted