.

.

Töötervishoiu ja tööohutuse Bandai HGUC 143 1/144 RMS-192M Zaku-Mariner Mobile Suit Assamblee Model Kits

Töötervishoiu ja tööohutuse Bandai HGUC 143 1/144 RMS-192M Zaku-Mariner Mobile Suit Assamblee Model Kits

EEK 337.80
Summa

Oma ostu saad parandada shipping jälgimise numbri nii, et saate jälgida oma ostu teekond meie laost oma ukse! Bandai HGUC 143 1/144 RMS-192 M Zaku-Mariner Mobile Suit Assamblee Mudel Komplektid Spetsifikatsioon : - Tootja:Bandai - Lisatud : Bandai HGUC 143 x 1 - Hinne : HG 1/144 - Mobile Suit Kood : RMS-192 M Zaku-Mariner
Kommentaarid :
- Lämbumisoht palun hoida lastele kättesaamatus kohas.
- Selle Mudeli Komplekt Nõuab Assamblee ja Maali Täielik. See komplekt ei sisalda tööriistu ja liimi.
- Kõik mudeli mõõtkava ja üksikasjalikult seaded on määratud vastavalt tootja, ei vastuta me vead.
Umbes Vedu :
- Meie pakkumised on edendada vaba shipping Tähitud lennuposti, tavaliselt Alla 2 KG. Kui sinu tellimus on saadetud, on alati lühike viivitus jälgimine teabega alustada uuendamist. Võite vaadata selle jälgimine teabega oma tellimuse staatust.
Umbes Out Of Stock :
- Meil on ka müüa oma tooteid teistes platvormi või veebilehel. nii, et on väike võimalus, et toode, mida osta on out of stock. tavaliselt võtame teiega ühendust 1-2 päeva jooksul. Palun tellimus tühistada lahkelt. meil on nii et vabandan vea. kui see on juhtunud, et teid. pakume teile allahindlust või kupong. seda saab kasutada järgmise ostu. täname oma arusaamist.
Võtke Meiega ühendust ja Muude Poliitikate :
- Saate võtke meiega ühendust Aliexpress sõnumi süsteemi, tavaliselt sõnumi vastas 1 tööpäeva jooksul. me püüame oma parima, et sind aidata.Võite võtta ühendust ka Aliexpress teenust.
- Tõsine Ostja Ainult! Palun koht, et ainult siis, kui olete nõus kõigi TINGIMUSTEGA.

R

Kategooria tooted