.

.

Auto Elektriline tagaluugi lift erilist Toyota Fortuner Kergesti saab Kontrollida Pagasiruumi

Auto Elektriline tagaluugi lift erilist Toyota Fortuner Kergesti saab Kontrollida Pagasiruumi

EEK 5045.00
EEK 5310.00
-5 %
Summa

* Mingit kahju paigaldus,kooskõlastada originaal auto * Intelligent anti-näputäis, see võib peatada või minna vastupidises suunas, kui seal on takistus, kaitsmaks teid on plaksutasid * Kõrguse reguleerimine saate reguleerida kõrgus vastavalt oma nõuet
>>Toote omadused 1.Kontrolli remote,üks vajuta fix kõik vajutage kaugjuhtimispuldil, et ava/sule tagaluugi,isegi kui teie käed on hõivatud,saate seda teha lihtsalt. 2.Nupp juhi 's seat -, kontrolli-lihtsalt Kui sa oled juht," s asukoht,vajutage nuppu, et kontrollida tagaluugi lihtsalt. 3.Nuppu tagaluugi,hea käega kontrolli leebet nuppu tagaluugi,see lähedal, nagu teil on vaja. 4.Smart vältida näputäis,kasutaja-turvaliselt kuigi tagaluugi sulgemise,kui seda puutuda takistused(inimesed või asjad),siis põrkab tagasi automaatselt või lõpetada seal,vältides nii sulle haiget teha.
5.Määrake kõrgus,kasutajasõbralik tagaluugi saab menmory kõrgus,kasutaja tõmba värava tasemele, mis ta võiks jõuda,seejärel vajutage pikalt nuppu nii, et kõrgus on lahendatud.Järgmine kord,kui avate seda peatada kõrgus seate.Nii et tüdrukud ei ole kunagi kartnud, et see on liiga kõrge, et sa jõuaksid.
6.Heli alarm,waring õigeaegselt, kui sulgeda või avada tagaluugi.see saadab välja heli, et alarmi juht ja teades, et tagasi olukorda, et vältida kahju, või kui julgeoleku riske. >>Üks Jalg Aktiveeritud Funktsioon (Valik Add $50) aliexpress.com/store/product/One-foot-activated-induction-module-for-Smart-Auto-Electric-Tail-Gate-Lift/801413_32831472953.html * Lahenda Praegust Probleemi, kui mõlemad käed hoidke asi ja võti taskus,siis saad aru, et avada pagasiruumi suu, sel hetkel,kui see on vihmane tugevalt,üks käsi viib katuse,teise käe läbi kaupade,isn't on väga raske avada pagasiruumi?...Lisaks käed,kuidas suu? * Üks jalg-aktiveeritud funktsioon on mingi smart trunk sensor system tehakse kindlaks auto omanikuks, pult ja siis avastada, et kogu protsessi jala üles-alla, et avada või sulgeda pakiruumi automaatselt.
>>Toodete testimine ja Kontrollimine 1.Veekindel katse 2.Ava/Sule tagaluugi elu katse (normaalne temperatuur) 3.Testi avamine/sulgemine tagaluugi elu katse(+60 kraadi) 4. Testi avamine/sulgemine tagaluugi elu katse (-30 kraadise 5.Tõeline auto ümbritseva test (60 kraadi) 6.Tõeline auto ümbritseva test (-30 kraadi) 7.Kalle test 8.Üles või alla 30 kraadi,kalle test
>>KKK
K : kas see destory originaal kaabel? A : on vaja Ainult originaal võim ja tagaluugi signaali kaabli. Ei muuda mis tahes kaabel originaal auto.Ei destory kõik originaal kaabel ja täiesti kooskõlas kõigi esialgse funktsiooni ja lihtne paigaldus. Q : Elektriline imemise funktsioon A : Ei ole vaja sulgeda värav tugevasti.See on ok, et sulgeda see kergelt. Q : Miks me peame vajutage klahvi 2,3 korda või vajutage seda mitu sekundit? A : See disain on ainult ohutu tasu ja vältida vale operatsiooni. Q : Miks seda on vaja ainult üks varras? A : See varras on palju tugevam ja saab alustada värav täielikult ja kasutatakse peamiselt kolme sahtli auto. Q : mis suu kick induktsiooni funktsiooni, seade on jalaga lüüa induktsiooni funktsioon ja hands-free. >>Ettevaatust : Kui te ei saa kinnitada, kui teie auto sobib meie punkt, pls võtke neli fotod meie viide. (Soovitame, et klient saadab meile pildid enne ostmist.)
>>Toote pildi

R

Kategooria tooted