.

.

Smart Elektriline tagaluugi, Lift, Lihtsalt Sul Kontrollida Pagasiruumi Sobivad BMW X1 Kaugjuhtimispult Koos elektrilised äraveo

Smart Elektriline tagaluugi, Lift, Lihtsalt Sul Kontrollida Pagasiruumi Sobivad BMW X1 Kaugjuhtimispult Koos elektrilised äraveo

EEK 4950.00
Summa


*Kas olete kunagi olnud kogemusi, nagu see ? Kui teil on palju asju mall, mõlemad käed seotud, ikka on vaja avada pagasiruumi käte.
*Kui teil tuua luggages asjad, et te ärireis,kuid pole tuju, sest tülikas toiming pagasiruumi
*Kui te võtate asju pagasiruumi,alati ebamugav olukord, nagu oleks kinni või ei saa vedama pagasiruumi värava, sest see ei ole mehhanismi, et vältida ummikus ja samuti ei ole võimalik määrata, kõrgus pagasiruumi värava.
Nüüd
olgem viskama vaeva pagasiruumi probleem. Elektriline tagaluugi Lift lahendab kõik probleemid teie jaoks,muudavad su reisi lihtsamaks ja mugavamaks.
>>Mis on Smart elektriline tagaluugi lift
Smart elektriline tagaluugi, lift on uued auto muutmine intelligentne süsteem,juhi võib kasutada kaugjuhtimispulti,vajutage nuppe tagaluugi või juhi tuba, et seda kontrollida.pealegi,see on funktsioon smart vältida näputäis,mälu kõrgust ja nii edasi. See on kasutajasõbralik,mugav ja intelligentne,tee oma auto paremini.
1.Vajutage kaugjuhtimispuldil, et ava/sule tagaluugi,isegi kui teie käed on hõivatud,saate seda teha lihtsalt.
2.Leebet nuppu tagaluugi,see lähedal, nagu teil on vaja.
3.Kui sa ar aastal juhiiste,vajutage nuppu, et kontrollida tagaluugi lihtsalt.
4.Samas tagaluugi sulgemise,kui seda puutuda takistused (Inimesed või asjad),siis põrkab tagasi automaatselt või lõpetada seal,vältides nii sulle haiget teha.
5.Tagaluugi saab mälu kõrgus,kasutaja tõmba värava tasemele, mis ta võiks jõuda,seejärel vajutage pikalt nuppu nii, et kõrgus on lahendatud.Järgmine kord,kui avate seda peatada kõrgus seate.Nii et tüdrukud ei ole kunagi kartnud, et see on liiga kõrge, et sa jõuaksid. 6.Kui sulgeda või avada tagaluugi,see saadab välja heli ot häire juht ja teades, et tagasi olukorda, et vältida kahju, või kui julgeoleku riske. Toote Katse-Ja Kontroll 1.Veekindel test
Standard IPX4 pritsiva vee test,paigaldada postid auto :
Test1 : kokku Puutuda veega 5 minuti jooksul;
Katse 2 : vee Kasutamise kahurite, et pihustatud vesi peal,kaks poolakat,iga 10 minuti järel. Pihustatud vesi nii 10 korda,kontrollida vee pro. 2.Ava/Sule tagaluugi elu katse (normaalne temperatuur)
Tavalisel temperatuuril,katse tugevust avada/sulgeda,kiirus on õiglane või mitte,mingit müra või mitte,Katse rohkem kui 4000 korda.
Iga 1000 korda või 6 tundi,käivitada käsitsi või automaatne kontroll. 3.Testi avamine/sulgemine tagaluugi elu katse(+60 kraadi)
* Temperatuuril 60 kraadi ,katse tugevust avada/sulgeda,kiirus on õiglane või mitte,mingit müra või mitte.
* Katse rohkem kui 4000 korda. 4. Testi avamine/sulgemine tagaluugi elu katse (-30 kraadi)
* Kell temperatuuri -30 kraadi,Katse tugevust avada/sulgeda,kiirus on õiglane või mitte,mingit müra või mitte.
* Katse rohkem kui 4000 korda.
5.Tõeline auto ümbritseva test (60 kraadi)
Temperatuuril 60 kraadi ,katse tugevust avada/sulgeda,kiirus on õiglane või mitte,mingit müra või mitte. 6.Tõeline auto ümbritseva test (-30 kraadi)
Hetkel temperatuur -30 kraadi,Katse tugevust avada/sulgeda,kiirus on õiglane või mitte,mingit müra või mitte. 7.Kalle test
Kell kalle 30 kraadi,Katse tugevust avada/sulgeda,kiirus on õiglane või mitte,mingit müra,deformeerunud või mitte. 8.Üles või alla 30 kraadi,kalle test
Kell kalle 30 kraadi üles või alla,Et katse tugevust avada/sulgeda,kiirus on õiglane või mitte,mingit müra,deformeerunud või mitte.
Tähelepanu :
1 Meie toode on kaks nuppu kontrolli tõstmiseks. Ühe pea olema paigaldatud konsool ja teine tuleb paigaldada kohta, tagaluugi. Nad saavad kontrollida tõstmise automaatselt.
2 Kui teie auto võti on eriline nupp, et kontrollida tagaluugi tõuseb automaatselt (Aga ei saa kontrollida, langeb automaatselt). Funktsioon selline auto võtmed abil saate kontrollida nii tõuseb ja langeb saba värava.
3 Kui teie auto võti ei suuda kontrollida, et tagaluugi tõuseb automaatselt, vaid saate juhtida seda, mida on kaks nuppu.
Ettevaatust :
Kui te ei saa kinnitada, kui teie auto sobib meie punkt, pls võtke neli fotod meie viide.

R

Kategooria tooted