.

.

ZAPI Programmeeritav SM Seeria Mootori Kontroller H2B A4H268 48V 600A

ZAPI Programmeeritav SM Seeria Mootori Kontroller H2B A4H268 48V 600A

EEK 6948.00
Summa


ZAPI Programmeeritav SM Seeria Mootori Kontroller H2 B A4 H268 48 V 600 A
Kirjeldus :
See ZAPI töötleja mudel H2 B A4 H268 on laialdaselt kasutusel erinevates forklift (või muu sõidukite) kaubamärke, HELI, TCM, Tailift, HC, jne.
Asendades vana A4 H268, ostja võib sisestada sõiduki andmed : tootja, sõiduki mudel, tootmisaasta, jne.
Ülevaade :
Töötleja (chopper) H2 B A4 H268 on top-of-the-line mudel Zapimos toote pere ZAPI. See sobib töötama pinge 48 V, maksimaalne voolutugevus 600 võimendi.
Funktsioonide Hulka Kuuluvad :
Kõrge sagedusega MOSFET tehnoloogia.
Reaalajas kontrolli sisemiste ja väliste osade, mis võivad mõjutada käitumist masin, ise-diagnostika kontrollimise ahelad ise.
Salvestatud programmi masin (SPC) kui riistvara on täiesti eraldi funktsioone seadistada. Programmi parameetrite ja saab ka muuta lõppkasutaja.
Erinevate töötleja (chopper) funktsionaalne konfiguratsioonid saab valida kasutaja poolt, ilma et oleks vaja riistvara muudatusi.
Kõik tulevased tehnoloogilised uuendused on tehtud selge kasutaja. Sideprotokolli jätkab arenemist, pakkudes seega suureneb võimalused koostoime. Sel põhjusel ZAPIMOS pere pakub standardse dialoogi režiimis väliste süsteemidega, lihtne liides müügil masinad. ZAPI pakub erinevaid programmeerimise konsoolid eri funktsioonide ja hindade kohta.
Loogika ja jõuseadmed on paigaldatud suletud anumas (IP54), et tagada pritsme - (vee -, happe jne.) ja tolm, laastud, või väikesed osakesed. Juurdepääsu loogika asendamine või kontrolli, siiski, on väga lihtne.
Tehnilised näitajad :
Pinge : 48 V
Maksimaalne vool : 600 A
Kõrge Sagedus : 16 k Hz
Mootorid (omadused) : KS traat keritud serie 4 kaablid
Tegutsevad ümbritseva õhu temperatuur : -30 kuni +40°C
Maksimaalne lubatud temperatuur chopper keha : 85°C
Tilk-pinge I=200 A : 280m V @ 48 V
Vastab Euroopa CE-Standarditele
Kaitse IP54
Mõõtmed : 150 X 374 X 85 mm
Tasumine
Krediitkaardi real on saadaval.Me nõustuda ka makse, Paypal,T/T) ja Western Union.
See kirje on laos,nii et saate tarne teile hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast yourpaykontos ceared.Kui on mingeid imporditollimakse või maksud,see on ostja vastutusel.
Garantii
Pakume me 1 aastane garantii selle toote kohta. Kui toode on läbi töökorras alusel nõuetekohase kasutamise kohta juhiseid käsitsi garantiiperioodi jooksul, palun võtke meiega ühendust, et saada kaup tagasi kood ja laevandus juhendamine. Siis, saada see tagasi teie merevedude kulusid.
Pärast oma tagasipöördumist punkt, kulub 7 päeva hindamise ja uurimise. Täiesti uus asendamine üksus saadetakse teile meie postikulud, kui see vastab meie garantii nõuetele.
Vedu
DHL/FEDEX/TNT(Hiina Express),kui soovite kasutada teised,võtke palun meiega ühendust.
Toll oleks vähem tõenäoline, et kehtestada maksud / tollimaksud väikese maatüki. Aga see on oma kulud, kui tekkinud.
Kindlustus on lisatud Laevandus ja Käitlemise kulud oled maksnud.

R

Kategooria tooted