.

.

GE Programmeeritav SM SepEx Mootorsõidukite Töötleja IC3645SR4W606N6 48V 600A

GE Programmeeritav SM SepEx Mootorsõidukite Töötleja IC3645SR4W606N6 48V 600A

EEK 8094.00
Summa


GE Programmeeritav SM Sep Ex Mootorsõidukite Töötleja IC3645 SR4 W606 N6 48 V 600 A
Kirjeldus :
Tehnilised andmed :
Töötleja Tüüp : Seperately Põnevil, Mootori Kontroller
Tööpinge : 48 V DC
Skeleti Current : 600 A
Väli Current : 60 A
Pakendi Suurus (mm) : 219.96 x 275.08 x 123.83
Teade : ostja Jaoks, ilma vastutava TÖÖTLEJA KOHALDAVAD KOGEMUSI, palun konsulteerige oma cart/mootori edasimüüja ja loe hoolikalt GE SX Transistori Töötleja Kasutusjuhend (PDF-formaadis) enne ostu.
Teade : Kui soovite muuta pre-komplekt IC3645 SR4 W606 N6, palun saatke meile kiri, kui te teete oma ostu. Ei ole ekstra kulu ümberplaneerimine töötleja.
Märkus : Kui teil on vaja täita vastutava töötleja kogumispunkt IC3645 SR4 W606 N6, või muud osad, nagu kontaktor, pistik või arvesti, palun võtke meiega rohkem teavet.
Ülevaade :
Tase rafineeritumalt kontrollitavus veomootorid on palju muutunud viimase mitu aastat. Sõidukite tootjad ja kasutajad on jätkuvalt oodata rohkem väärtust ja paindlikkust elektriauto mootor ja kontrolli süsteemid, kui nad on rakendatud täna.
Selleks, et vastata nende turu nõudmistega, veojõukontroll süsteemi disainerid on olnud sunnitud arendada uusi lähenemisviise, et vähendada kulusid ja parandada funktsioonid ja omadused üldise süsteemi. Areng on teinud multigenerational formaadis, mis võimaldab turul ära kasutada tänapäeva tehnoloogiat, samas ootan uusi ettemakseid silmapiiril. GE on kasutusele teise põlvkonna süsteemi kasutades eraldi põnevil SM shunt haava mootorid.
Eraldi põnevil DC mootor süsteem pakub palju funktsioone, mis on tavaliselt leitud arenenud AC süsteeme. Ajalooliselt on kõige elektriautod on tugines on seeria konstruktsioone, sest nende võimet toota väga kõrge pöördemoment madalatel pööretel. Kuid, kui nõudlus kõrge efektiivsusega süsteemide suureneb, st, süsteemid, mida on täpsemalt rakendatud klientide konkreetsed pöördemoment nõuded, shunt mootorid on nüüd sageli peetakse üle-seeria mootorid. Enamikus rakendustes, mida iseseisvalt kontrolli valdkonnas ja armatuuri voolu puhul eraldi põnevil, mootor, parim atribuudid mõlema seeria ja shunt haava mootoreid saab kombineerida.
Peamised Omadused :
Curtis Mudel : IC3645 SR4 W606 N6
Kontrolli Tüüp : Eraldi Põnevil Kontrolli (Regen Null)
Tööpinge (V) : 48 V
Amature Praegune Hinnang (amprites) : 600
Väli Praegune Hinnang (amprites) : 60
Throttle Tüüp : erinevate throttles saab kasutada IC3645 SR4 W606 N6 töötleja, sh potentsiomeetrid ja volt throttles
Läbi GE multi-funktsionaalne telefon (programmeerija), saame kergesti jälgida või kohandada kontrolli funktsioone IC3645 SR4 W606 N6 töötleja
Tasumine
Krediitkaardi real on saadaval.Me nõustuda ka makse, Paypal,T/T) ja Western Union.
See kirje on laos,nii et saate tarne teile hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast yourpaykontos ceared.Kui on mingeid imporditollimakse või maksud,see on ostja vastutusel.
Garantii
Pakume me 1 aastane garantii selle toote kohta. Kui toode on läbi töökorras alusel nõuetekohase kasutamise kohta juhiseid käsitsi garantiiperioodi jooksul, palun võtke meiega ühendust, et saada kaup tagasi kood ja laevandus juhendamine. Siis, saada see tagasi teie merevedude kulusid.
Pärast oma tagasipöördumist punkt, kulub 7 päeva hindamise ja uurimise. Täiesti uus asendamine üksus saadetakse teile meie postikulud, kui see vastab meie garantii nõuetele.
Vedu
DHL/FEDEX/TNT(Hiina Express),kui soovite kasutada teised,võtke palun meiega ühendust.
Toll oleks vähem tõenäoline, et kehtestada maksud / tollimaksud väikese maatüki. Aga see on oma kulud, kui tekkinud.
Kindlustus on lisatud Laevandus ja Käitlemise kulud oled maksnud.

R

Kategooria tooted