.

.

Toyota RAV4 2013 2014 2015 ABS Plastikust Muda Klapid Splash Guard Katta Auto Porilauad Fender Mustuse Valvurid Klapid 4 TK

Toyota RAV4 2013 2014 2015 ABS Plastikust Muda Klapid Splash Guard Katta Auto Porilauad Fender Mustuse Valvurid Klapid 4 TK

EEK 458.00
EEK 551.88
-17 %
Summa


Punkt Paigaldamiseks : (See Toode On Auto Tarvikud) Ühilduvad Autod : Sobib või Toyota RAV4 2013-2015
Toote Kirjeldus : Seisukord : 100% uhiuue Hulka kuuluvad : 4tk/set 1 auto Materjal : Kõrge Kvaliteediga ABS Plastikust Valmistatud ISO 9001 rajatis, mis tagab hea kvaliteedi. Lihtne Paigaldus .
Teade :
Kõik meie tooted (Kadore;LTD), ei sobi auto, mis on variant versioon. Kui teie auto on variant versioon , võtke palun ühendust müüjaga enne ostu.
mida me (Kadore;LTD) saada on täpselt nii, nagu pilt näitab, palun kinnitage pilte enne pakkumise objekt.
Kohaletoimetamine Tingimused :
Teate, Venemaa;
Tänu väljendada ettevõte, Venemaa uuendus paljud uued tarnetingimused, iga vastuvõtja peaks nimetatud täielik nimi (täielik nimi, mille sealhulgas kolm sõna).Nii et Palun jätke oma täielik nimi? kui osta kaup. Meil on seda vaja korraldada tarne.Arvavad, et tuua teile ebamugav, tänan teid koostöö.
Me (Kadore;LTD) võib laeva maailmas
Punkt On üldiselt Saadetakse 3 tööpäeva Jooksul niipea, kui teie Makse on Kinnitatud. Mõned ajad kuupäev lükkub edasi kuna puudus. Siiski,teavitame sind e-posti teel.
Me (Kadore;OÜ) EI vastuta viivituse sünnituse ajal, sealhulgas, kuid mitte ainult, tolli-posti kontroll -, streigi,vääramatu jõud jne.
Tracking number antakse,on-line jälgimine on saadaval?3-5 päeva pärast tarnimist.
Pakume kaupu ülejäänud maailmale.
Me (Kadore;LTD) kasutab Hiina Post Air Mail"või" EMS express" või"Hongkong post air mail"ostja tarne kaupa.Pikkus enam artikleid,me kasutame" EMS express" ostja andma.
"Hiina Post Air Mail" : Pakk üldjuhul 15 päeva - 35 päeva jooksul kohale oma aadress.
Mõnikord,kuna on liiga palju post processing paketi või tollikontrolli pakett, paki aeg-ajalt lükkub edasi. Kuna postkontor, või tolli, põhjustades viivitusi parcel maatükk, mõnikord pärast 25 päeva, et jõuda oma aadressi, või isegi kuu aega hiljem paki jõuda oma aadress.Näiteks Brasiilia on rannikul 25-60 päeva.
"Hongkong post air mail" : Pakk üldjuhul 15 päeva - 35 päeva jooksul kohale oma aadress.
"Hiina Post Air Parcel" üldjuhul 15 päeva - 25 päeva
"EMS express" : tavaliselt 7 päeva - 15 päeva jooksul saabuvad oma aadress.
Mõnikord, tingituna post office käepidemed pakendite kogus suureneb, või tolli pakk, pakend on mõnikord hilineb, kandmisel võib olla 9 päeva pärast saabumist oma aadress.Näiteks Brasiilia maksab 25 - 60days

R

Kategooria tooted