.

.

Projektori Lamp eluaseme Lamp moodul U5-200 Ruby-LMP2976 28-050 projektor

Projektori Lamp eluaseme Lamp moodul U5-200 Ruby-LMP2976 28-050 projektor

EEK 1116.00
EEK 1200.00
-7 %
Summa


Kõik meie projektori lambid on võetud range kvaliteedi kontrolli eest tala jõudlust, ühendused, pinged ja run-time, nii et saab usaldada see töö veatult teie projektsioon. Lisaks anname 180-päeva garantii pärast teenistust , Kui teil on tehnilisi küsimusi, kahjustatud või muu probleem ,võtke meiega ühendust asap , me püüame oma parima, et sind aidata .
Toote eripära :
Brändi mudel : U5-200
Lamp võimsus : 200 W
Kasutusiga : 2000 H
100% UUS Ühilduv Lamp Eluaseme
LAMBI PAIGALDUS
Ei ole vaja erilisi oskusi, et paigaldada lambi. Lihtsalt lahti mitu kruvid. Lambi moodulid, see on lihtne, avatud projektori lamp uks, võta vana lambi moodul, ja sisestage uus sinna.
Näpunäiteid, et muuta lamp kauem
1. Kui heledust saab reguleerida, kasutamise optimaalse heleduse taset.
2. Ülekuumenemine on peamine põhjus, mis toob kaasa lambi ebaõnnestumisi. Nii, lülitage lambid ja lase jahtuda, kui seda ei kasutata, see suurendab lambi eluiga.
3. Fännid on eluliselt tähtsad osad, mis abi jahutus, nii et nad peavad olema puhastatud ja tolm tuleb eemaldada filtreid, mis ummistavad sama.
4. Kasutada projektor piirkonnas, kus on piisavalt ruumi soojust tagasilükkamise ja ventileerimine soojuse projektor.
5. Ärge kasutage lampi või projektor otsese päikesevalguse käes, mis põhjustab potentsiaalset kahju, et sama pärast remonti.
6. Parim viis suurendada elu need lambid on tegutseda neile sobivas kliima, mis ei ole liiga kuum ega külm
GARANTII
Osta julgelt, kõik meie lambid on 90 päeva garantii. Ostja võib tagasi lamp 90 päeva jooksul juhul, kui seal on kvaliteediga probleeme;
laevandus
1, Lambid saadetakse tähitud kirjaga, nagu EMS, Fedex,DHL,UPS jne (sõltuvalt iga riigi kohta),
2,ostja saab jälgida shipping staatus real;
3, Kõik meie esemed on laeva ostja, registreeritud aadress, välja arvatud juhul, ostja jäta märkus viitavad uus aadress teostamisel maksmine; palun kinnitage oma aadressi enne kui pakkumise meie punkt
TÄHELEPANU
Palun veenduge, et teie mudel on meie ühilduv nimekirja enne, kui olete pakkumise kohta käesolev punkt. Me ei võta raha tagasi tänu oma vale pakkumine. Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust enne pakkumist. Me pakume teile professionaalset tehnilist abi
Toote pildi :
Meil on võimalik pakkuda :
1. Originaal Latern, mille Korpus
2. Algne Paljaste Lamp
3. Ühilduva Lamp Eluaseme
4. Ühilduva Paljaste Lamp
Meil on palju erinevaid mudeleid projektori lambid, lamp,andke meile teada, kui sa ei leia oma toote.Rohkem informaion,palun võtke meiega ühendust!
Nautida shopping!!!

R

Kategooria tooted