.

.

õhu pumba kompressor co2 laser graveering ja lõikamise masin, mida kasutatakse ZuRong

õhu pumba kompressor co2 laser graveering ja lõikamise masin, mida kasutatakse ZuRong

EEK 420.00
Summa


Ostja Teade :
1. Pärast kauba tarne sihtkohta, maksu sihtkoha maksab ostja poolt 2. Kui kaup jõuab sihtkohta, kui ostja on minna selge kohandatud asap. Kui on abi vaja, palun jätke sõnum, et müüja aliexpress 3. Tavaliselt me laeva kogu laser toru DHL. Mis on kõige rohkem viis, kuidas müüja ja ostja. Kui mis tahes murda teel, müüja saadab uue toru vaba, ostja ei pea maksma enam. Kuid kui teil on vaja teist teed, et saada toru, võtke müüja, enne kui teha tellimuse. 4. Kuna ostja ei maksa kohandatud maksu-ja ei saa kliirens, Kõik kahjud, vastutab ostja. 5. Palun kontrolli üksikasjad kontakt andmed, kui teete tellida sisaldama aadress ja mobiiltelefoni number. Pärast tellida, palun pöörama tähelepanu sellele, et sõnum on pärit aliexpress või mobiiltelefoni. Kõik küsimused peavad läbirääkimisi, müüja teeb sõnum aliexpress või saada sõnum mobiiltelefonist.
Toodete Kirjeldus :
Õhupump :
1. Korpus on valmistatud kõrge kvaliteediga poola zlotti 102 alumiinium sulamist streamline disain,soojuse hajumise on tõhusam.
2. Ajendatuna elektri-magnet mootor vastu straight-line vastastikune,motion toota õhu ja enam mõistlik struktuur.
3. Vastu SF3 uut tüüpi kantavad materjali silinder ja kolb,mis on madal energiatarve,suure õhu väljund ja kõrge õhurõhk.
4.Mitte-õli määrimisomadused disain, suruõhk on purifie .
Probleem&Tagasiside :
•Palun andke meile võimaluse lahendada mingit probleemi, kui teil on,on meil mure oma probleem ja me püüame oma parima, et lahendada see.
•Meil on uus liige ebay nüüd,ja on vaja mõista, mõlemad pooled
•Pls kirjuta meile enne sa tahad lahkuda mis tahes negatiivset tagasisidet
Shanghai Zu Rong Laser Technology Co.,Ltd :
Zu Rong tehas on asutatud aastal 2009. Kaks tehast kombineeritud 2016. aastal ja leidis ZR Laser Grupp.
Meie firma on kaasaegne ettevõte koos uurides ,kes toodavad ja müüvad CO2 Laser Toru, laser masina puhul,
CO2 Laser Graveering ja Lõikamise Masin, kiu-märgise masin ja kiudaineid lõikamise masin.
Meie ettevõte on üks suurimaid toodab väikeste ja keskmise laser seadmed, hiljuti ettevõte omab rohkem kui 15 insenere, rohkem kui 50 toimingud. Iga-aastase müügi kogus on saavutatud 20000pcs CO2 laser torud ja 2000 komplekti laser masinad nüüd.
ZR peakontor otsib Shanghais. Tehas otsib laser industrial park, mis oli ehitatud meie enda Suqian city, Jiangsu provints, rohkem kui 8000 ruutmeetrit.

R

Kategooria tooted