.

.

ZYB-70 550W Elektrooniline Mõõtmine Mõõtmine Pump 12V/24V/220V Oil Pump Oil Gun

ZYB-70 550W Elektrooniline Mõõtmine Mõõtmine Pump 12V/24V/220V Oil Pump Oil Gun

EEK 2916.00
Summa


Küsimused, mis vajavad tähelepanu :
1.Kõik import võib tasud maksu oma riigis, nii et veenduge, et sa tead, et
2.ja palun ärge lükata paketi või see hävitada või tagasi ( kui tagasi jõuame suur rist alates shipping company) nii et kui neid juhtub, siis ei saa makse tagasi ,nii et palun pöörata tähelepanu~
3.ja palun jätke kättesaadavad telefoni teel ja / või e-mail, et saaksime teiega ühendust võtta, puhastada tolli-või korja pakett, kui me ei leia teid ja põhjustada paketi tagasi,vabandust, see on teie probleem, et casue, et ei suuda sünnitust, siis ei saa makse tagasi ka !!!!!! PALUN MÄRKIDA !!!
4. ja pleae ütle meile, kui teil on spetsiaalne nõudest umbes väärtuse suhtes kohandatud teie riigis (kohaldata vähem või jäta originaal prive), me ei nõua maksu-ja me ei kown, kui palju nad tasu teile, nii et kui sa ei jäta meile sõnum, või me lähtume edaspidi natuke vähem, et hind, ja me ei võta vastutab selle eest.
5. kui te ei soovi maksu võid proovida e-pakett/e-ems, kui võib vähem (soovitus ainult)
6.PALUN KONTROLLIGE SÜSTEEMI TEADE, kui teie aadress on kaug-ala,me ei jäta sa sõnum aadressi muutmiseks. ja kuna toode on mehaaniline võib juhtuda,et peame comfirm andmed , kui te ei saada meile tagasi ,või pacakge sain hilinemise ,põhjustada teie rahul, meie ei vastuta.
7 DHL/FEDEX eest täiendavat tasu selle eest ,nii et palun kontrollige oma aadress on kaug-ala või mitte ? või annab uue aadressi ei kõrvalises piirkonnas. VÕI SIIS EI SAA PAKETT !!!!!!
8. Märkus : tere, palun kontrollige alati andmete leht, mehaaniline toode on liiga palju mudeleid, meil on raske, et kuvada kõik pildil, et teile,nii et akna pilt ei ole seotud ( ainult Viitega pilti) ,kõik mudel on sarnased, ei ole mudeli meil on müüa ,paneme müüa mudeliga tiitli,pange tähele ~
ZYB-70 550 W Elektrooniline Mõõtmine Mõõtmine Pump 12 V/24 V/220 V Oil Pump Oil Gun

R

Kategooria tooted