.

.

Sädelevat litrid, kivid beaded plisseeritud odav quinceanera kleidid kullake korsett tagasi voolav tülli seelik alla 60

Sädelevat litrid, kivid beaded plisseeritud odav quinceanera kleidid kullake korsett tagasi voolav tülli seelik alla 60

EEK 600.00
Summa

Sädelevat litrid, kivid beaded plisseeritud mint odav quinceanera kleidid kullake korsett tagasi voolav tülli seelik alla 60
Suurustabelit
Märkus : Enamik tüdrukud vajavad kerget alternations.Kohaliku õmbleja saab kergesti muuta teie kleit.Kui te olete bewteen suurused,soovitame minna suuremaks ja on kleit muuta, et saavutada täiuslik sobib.
"Õõnes" tähendab "auk" lobus oma kaela.
Kõik mõõtmised, võttes ilma kingad .
Kleit Mõõtmise Juhend
Allpool on lihtsalt juhend. Me soovitame, et kui vähegi võimalik siis saada kvalifitseeritud seamstress mõõta oma kleit suurus. Alati on keegi teine teha mõõtmised sa mõõtmine ise annab ebatäpne numbrid ja võib kaasa tuua pettumust. Meede aluspesu sarnased te kannate oma kleit; ei mõõda üle kõik muud riided. Standard Kleidid Rind
Ei ole teie rinnahoidja suurus! Võta teip ümber oma tagasi ja viia see kogu täiel rinnal osa oma rinnad. Käed peaksid olema lõdvestunud, on sätestatud teie poole. Te peate kandma rinnahoidja, kui võtta see mõõtmine. Vöökoht
See on väikseim osa oma talje. Tavaliselt on see tollise või nii üle oma naba. Tuntud ka kui loomulik piht. Puusad
See on kõige laiema osa oma puusad, kogu hipbone. Mõõtmine tehakse umbes 7 cm allpool loomulik piht. See mõõtmine ei ole vaja täis hommikumantlid. Õõnes Korrus
See on pikkus, oma õõnes ( õõnes napilt oma kaela ), et teie kannul. (Võtab teip teie ees, paljaste jalgade ). Sa peaksid püsti ja jalad tuleb hoida koos. Kõrgus
Seista sirge jalad koos
Meetme paljaste jalgadega
Alustada ülaosas pea ja tõmba lint otse alla korrus
Laevandus Teavet Made-To-Order Items
Kuna kõik meie kleidid on tehtud-to-order, iga dresss õmblemine aega põhineb keerukust, selle projekteerimise ja hooajalised muutused nõudluse. Iga dresss leht näitab hinnanguliselt rätsepatööd aeg arvutamise aluseks nimetatud tegureid. Et tagada teile teie kleit ajal palun oma tellimus võimalikult varakult, et vältida pikaajalist õmblemine ajal tipptundidel hooaega.
Tühistamise Poliitika
Me mõistame, et tellimine kleit oma eriline sündmus on oluline ettevõtja, ja meie tühistamise poliitika oli loodud seda silmas pidades. Siiski on oluline märkida, et meie riided ja mõned tarvikud (sealhulgas kingad, tiivad, ja wrapid) on tehtud-to-order, kas sa tellisid standard suurus või kohandatud mõõtmisi ja materjale, mida ei saa taaskasutada, kui loomise protsess on alanud. Hea uudis on see, et pärast oma tellimuse, on veel aega, et muuta oma meelt. Palun vaadake meie tühistamise ja tagasisaatmispoliitika altpoolt.
- Punkt tühistamise taotlused saanud 24 tunni jooksul pärast makse kinnitamist* on võimalik saada kogu toetust.
- Punkt tühistamise taotlused jooksul laekunud 24 kuni 72 tunni jooksul pärast makse kinnitamist ei saa taotleda osalist tagastamist, mis koosneb täielikult laevanduse kulud ja 50% toote ostuhind.
- Punkt tühistamise taotlusi laekus rohkem kui 72 tunni jooksul pärast makse kinnitamist ei saa taotleda osalist tagastamist, mis koosneb täielikult merevedude kulusid.
- Kui tellimus on postitatud, ei saa seda enam tühistada.
Kui te soovite oma tellimuse tühistada, palun Logi sisse, et Minu Tellimused jätkata.
Tagastamise Poliitika
Teie rahulolu on äärmiselt oluline meile. Saabudes oma pakendi, me soovitame teil kontrollida ja veenduda, et kleit on tehtud standard suurus või kohandatud mõõtmised, et teie määratud. Proovige teie kleit nii kiiresti kui võimalik, ilma eemaldamine sildid, muutes või pesu kleit.
Kui sa lähed tagasi või vahetada kleidid, või tarvikud, palun veenduge, et nad on oma algses seisukorras - unworn, pesemata, muutmata kujul, terve, puhas, tasuta lint ja juuksed ja siltidega, terved ja kinnitatud.
1,Defektne, Kahjustatud või Misshipped Esemed
Rikkis, kahjustatud või valesti tarnitud kaubad on saada kogu toetust. Kui taotluse esitanud oma raha tagasi, palun olge valmis selleks, et pakkuda Kliendile Teenuse fotodega, mis näitab selgelt, et probleem esemed.

R

Kategooria tooted