.

.

AULEEZE 0.23 cttw Tunnistuse Teemant Pulm Bänd Naiste Solid 18K Kollane Kuld Pulm Enternal Ringi Tõeline Teemant Ehteid

AULEEZE 0.23 cttw Tunnistuse Teemant Pulm Bänd Naiste Solid 18K Kollane Kuld Pulm Enternal Ringi Tõeline Teemant Ehteid

EEK 5340.00
Summa


AULEEZE Ehted : Meil on professionaalne ehted tootja, kes on 21 aastat kogemust valdkonnas ehted tootmist. Me usume, et parimad asjad on ikka tehtud käsitsi. Selles AULEEZE, meie missioon on läbi asjatundlikku nõustamist ja koolitust, et pakkuda teile parimat kvaliteeti lahti teemante ja kõige väärtuslikum ehted, koristama oma kahtlust julgelt minna ja osta. Meie ehted on meisterdatud ülemuse materjalide ja kontrollitud vastu erakordse kvaliteedi standarditele. Me oleme kindlad, et te ei leia tasuvam teemant või ehe. Ostes alates AULEEZE,teil on võimalik lõigata välja kõik nn "Vahendaja", mis võimaldab meil edasi salvestamine otse teile. See on meil alati nõudma läheb.
Tähelepanu : kuna pildistamise või ekraan ja muud põhjused, nagu see toimus pildiga värv materjal pole sama, veidi, palun võtke füüsiline disain ja värv jääb samaks.
Iga teemant on ime toimumise aeg ja koht ja võimalus. Nagu lumehelbed, nr kaks on täpselt samasugused. GIA lõi esimese, ja nüüd ülemaailmselt tunnustatud standard kirjeldab teemandid : Värv, Selgust, Lõigatud ja Karaat Kaalu. Täna, 4 Cs Teemant Kvaliteet on universaalne meetod, hindamaks kvaliteedi mis tahes teemant, kõikjal maailmas.
Teemant Värv :
Teemant värv hindamine kõige gem kvaliteediga teemandid põhineb puudumise värv. Diamond D-to-Z värv-hindamisskaala on tööstuse kõige laialdaselt aktsepteeritud hindamissüsteemi. Värv klassi D on kõrgeim võimalik, kui Z on madalaim. Paljud neist värvi erinevused on nii peen, et nad on nähtamatud, et treenimata silm; kuid neid eristusi teha väga suur vahe, teemant kvaliteet ja hind.
AULEEZE müüa ainult teemant värvi H või kõrgemad reitingud.
Diamond Selgus :
Nr kaks teemandid on samasugused. Teemant on kõige iseloomulikke jooni on selle kandmisel, kaubamärgid, mis on sageli nähtamatu palja silmaga. Kuid see ei mõjuta teemant ilu igal tuntavad viisil. Teemant liigitatud sisemiselt veatut ei ole kandmisel, kuid see on väga haruldane.
Diamond Cut :
Kõige diamond eksperdid on nõus, et lõigatud on kõige tähtsam 4 Cs. Lõika ennekõike muudab teemant geniaalne ja säde. Ja kõik teemant 4 Cs, see on kõige keerulisem ja tehniliselt raske analüüsida.
Diamond Carat Kaal :
Diamond carat kaal on mõõta, kui palju teemant kaalub. Pea meeles, et karaat kaal ja gemstone suurus ei ole alati võrdne summa, et gemstone suurus on ka funktsioon kivid proportsioonides, samuti kaal.
Miks Küsi Toote Sertifikaat?
Maja on teod. Sõidukid on pealkirju ja registreerimine. On ainult loogiline, et teil on sarnaseid dokumente midagi nii vääris-kui teie teemant osta.
Diamond tunnistus, nimetatakse ka teemant liigitamise aruande, teemant toimik, või teemant kvaliteedi dokument, on raport, mille on loonud meeskond gemologists. Teemant on hinnatud ja mõõdetud ja kontrollitud kasutades koolitatud silmad, kullassepp on luup, mikroskoop, ja muu tööstus vahendid. Me pakume GIA ja GDTC sertifikaadi teile.
KUI AULEEZE ÄRA 1. Üle kvaliteedi ootused : Meil on üle 10000 sertifitseeritud jewel, peen lõng ning kvalifitseeritud viimistletud. Meie kvaliteet on määratletud tuhat andmed ja järjekindlalt ületab klientide ootusi. Alates algsest projekteerimisest kuni lõpliku töö, AULEEZE taga seisab iga punkt. 2. Moissanite parima hinna garantii, et Meie moissanite hinnad tavaliselt 20% kuni 30% madalam kui meie konkurendid, siis saab parim ja madalaim hind. Jääme käesoleva standardi meie moissanite hinna garantii programm. 3. Nautisin oma risk-free shopping reisi : saate küsis tagasimaksed 7 päeva jooksul, kui seda on alates päevast, teil on seda saanud. Palun märkida, et kõik objektid peavad hoidma neile ikka olema hea ja turvaline. Ja, kõik kohandatud ehted ei sobi tagastamine ja tagastamise, kui seal ei ole mitte mingit kvaliteedi probleem nendega. Sest see on unikaalne, mis lihtsalt kuulub ise, see oli väga raske leida kõik inimesed, armastus need ehted, kes nii nagu sina, nii et me keeldus tagasi need kohandatud ehteid.

R

Kategooria tooted