.

.

algne uus 4.3-tolline vastupidava puutetundliku ekraani kaasaskantav navigatsiooni-tööstus-mikrokontroller-MP3-MP4-105 * 65

algne uus 4.3-tolline vastupidava puutetundliku ekraani kaasaskantav navigatsiooni-tööstus-mikrokontroller-MP3-MP4-105 * 65

EEK 82.00
EEK 118.80
-31 %
Summa


See on tehase kauplused, suurte ostude tuleb tellida ette
Toote Detailid
Umbes Express Express valik
Sa pro saab valida vastavalt nende vajadustele courier, express kauplus võib valida SF, riim kahe kulleriga. Mis riim, kohaletoimetamine soodsamad punkti, kuid aeglasemalt, kui vanemad ei kiirusta kasutada saab valida, et väljendada oma valikut logistika kui; kui pro on hädasti seejärel saate valida, SF, SF kuigi kallis, aga kiire ja ohutu ning ei põhjusta tarne rahulikult jõuda Kaup on leitud kullerfirma katki, puudub juurdepääs piinlik olukord, me peame minema SF on võimalik valida pind (väike kahe impordihinnad on panna SF pind post sees) valik logistika. Ülevalt saad valida pro express vastavalt nende tegelikule olukorrale.
Laevandus ja vananemine
Kui pro shop enne 17 : 00 pildistatud kaupade ja makse on edukas, siis saadame välja samal päeval. Kui otsustad SF Express, üldiselt kolme tunni jooksul teavitame kuller pick-up; Kui valite riim, kuller toob pick-up kell 9 o " kella, et öö; aga kui kell 20 : 00 pärast ühe üldine Väljendada ei suuda sammu pidada, võib ainult pikendada järgmisele saatjale. Laupäev nädalavahetusel üksi üldiselt välja samal päeval, aga mõnikord töötajaid, vaid laiendatakse järgmisel päeval juukseid tükki. Pühad ei ole üldjuhul saatja, esimese päevani pärast puhkuse shipping.
Riim, tarneaeg tavaliselt 3-7 päeva pärast Saatis saamist, mõnedes kõrvalistes piirkondades võib pikendada; SF tavaliselt 1-2 päeva jooksul kättesaamisest pärast sünnitust, laiendatakse mõned äärealadel; ilm ja loodusõnnetuste korral võib See mõjutada pick-up aeg.
Kirjutada kontroll
Kuna see toode on habras , kättesaamisel, palun avage kontrolli kaupade ees kuller kahju puudumise ja uuesti sisse logida. Kui on probleeme, võib keelduda, ja võtke meiega ühendust, me suhelda kuller firma nt juhul, kullerid, et vältida kontrolli, palun võtke meiega ühendust kohapeal. Kui märk, me ei läbirääkimisi, kuller, kauba kättesaamisest hea seisukord tähendab, saabuvad ostjate kätte.

R

Kategooria tooted