.

.

Uus 9.7 Tolline Puutetundlik Klaas, Digitizer Tulede Paneel Wolder miTab Houston Tasuta Shipping

Uus 9.7 Tolline Puutetundlik Klaas, Digitizer Tulede Paneel Wolder miTab Houston Tasuta Shipping

EEK 229.00
EEK 252.00
-9 %
Summa


Uus 9.7" Tolline Puutetundlik Klaas, Digitizer Tulede Paneel Wolder mi Tab Houston Tasuta Kohaletoimetamine Pakett sisaldab : 1 x puutetundlik ekraan
Ühilduv Mudel : Wolder mi Tab Houston
Eriline Teadaanne : Palun testi normaalne enne paigaldamist.
Nii puuteekraani võivad on erinev pistik kaabel-sama mudel. Palun avage oma ekraani, et kontrollida, kas teie kaabel on sama, mis pildil. Eri partii tootmiseks. Toote osa number ja LOGO ei pruugi olla kooskõlas pilt. Me ainult tagada ühilduvus Pakend :
Tavaliselt me pakime toodete antistaatilised kotid, mull kotid, hea kvaliteet karpi. Ja meil on lubadus siin, kui sa saad, see on halb, sest halva pakett, see on 100% meie vastutus, ja me hoolitseme, et. Ja kuna see on osutunud meie reponsibility, saad 100% oma raha tagasi või tasuta asendamine. Soe Nipp, Sest Hiina POST AIR MAIL on ohutustaseme madala ja pika aja jooksul tarnimiseks.Kui teie pakett on üle 200või vajab ta hädasti, palun ärge valige SG postitus ja Hiina Post. Palun võtke meiega ühendust, kui te arvate, transpordi maksumus on vale. Kvaliteet ja Garantii : Esiteks, me saime kõik populaarsed telefoni emaplaadi ja kõik seotud testimise seadmed katse-ja veenduge, et nad on hea kvaliteediga, sest me teame, kui sa seda halba, mis saab meie probleem. Pakume garantii-kõik osad müüme. Nii kaua, kui see ei ole kahjustatud või purustatud teie poolt, siis pakume tasuta vahetada.

R

Kategooria tooted