.

.

2 x wc Ukse Käepide/Nupp Kroomitud Koonuse kujuline Elegantne CY-124

2 x wc Ukse Käepide/Nupp Kroomitud Koonuse kujuline Elegantne CY-124

EEK 59.00
EEK 66.00
-11 %
Summa


laevandus
Siis me laeva objekt kaudu postitus lennupostiga 24 tunni jooksul, tavaliselt see võtab 3-15 päeva tööpäeva teil seda saada. Tõttu, mis mõjutavad kogu maailma tuisk see talv, postitus ajal võib-olla natuke enam, kui sa ei ole saanud vastava kirje ajal, pls oodata kannatlikult veel paar päeva ja sa saad selle. Samuti saame veetud punkt EMS kaudu, kui soovite, et saada punkt lühikese ajaga, pls võtke meiega ühendust, pakume teile ems laevandus tasu selle kirje. MÄRKUS : põhjustel kohalike toll ja post, post aega, et ITAALIA, SAKSAMAA, HISPAANIA ja MEHHIKO on natuke pikem kui teistes riikides, tavaliselt see võtab 7-15 tööpäeva jooksul. Kliendile 3 riiki võib oodata paciently, et saada punkt.
firmast
Meil on hea müüja saab usaldada ja on 5 aastat müüa kogemus.Meil peab olema hea meel, et luua ärisuhe, et inimesed kogu maailmas. Ka Tellimused on teretulnud hulgimüüja.Me teeme oma parima teeninduse ja nimekiri rohkem ja rohkem head ja madalaim hind esemed meie poes.Meil on väga hea meel, kui saame oma positiivset tagasisidet ja meie süsteem on auto jäta sind Positiivse tagasiside pärast oleme saanud Positiivset tagasisidet. Kui teil on küsimusi meie või meie üksused, pls lihtsalt saata e-posti meiega, me ei lahenda kõiki probleeme ja küsimusi tekitanud teile.
võtke meiega ühendust
Küsimusi, palun ärge kartke võtke meiega ühendust ja me vastame sinu meilile 1 tööpäeva jooksul. Me vastame teie küsimustele e-posti teel, kontrollige palun oma e-posti jaoks, kõik vastused. Ka palun kaasa arvatud oma e-posti aadress, kui sa küsida küsimusi kaudu .
Pinghu Linna Chuang Ye Riistvara Tehase
koht orgin : zhejiang (Mandri -)
Peamiselt kasutatud vannituba dushinurk .dušš hakkama .käepide roostevabast terasest
Nagu on näidatud Joonisel :
Ideaalne teie kaasaegne dušš ruum
Viimistlus : kroom
2 TÖÖ PUNKT 35mm PIKK iga tükk
Kruvi läbimõõt 5 mm
LIHTNE paigaldada LIHTSALT KEERAKE lahti JA KRUVI TAGASI ÜLES JA TE olete TEINUD
Sobib paljudele eri marki

R

Kategooria tooted