.

.

Väljas navigation, Bluetooth 4.0 Madal Energia iBeacon Veekindel Beacon suunas eddystone majakas

Väljas navigation, Bluetooth 4.0 Madal Energia iBeacon Veekindel Beacon suunas eddystone majakas

EEK 240.00
Summa


PS : pakume bluetooth ibeacon ja suunas eddystone beacon, palun andke mulle teada, kui teil on vaja suunas eddystone,aitäh!
Millised Omadused Wellcore IBeacon ? Arengut ja tootmist, sealhulgas firmware ja riistvara kõik Wellcore Technologie i Beacon nimi ,UUID, Suuri, Väiksemaid väärtusi ja ringhäälingu intervalli saab muuta, kui klient Sisseehitatud sidumine parooli takistada teisi seadeid muuta i Beacon serial ID saab kohandada, et see aitab kliendil kergesti eristada, mis on üks, mis Aku mahtuvus intelligentne avastamise ja teavitamise funktsioon On/Off Power Nuppu . Toetus muud kohandatud rakendus, firmware, Mida Kirjeldused Wellcore IBeacon ?
Punkt
Väärtus
Märkused
Firmware
i Beacon
Versioon 1.3.1
Aku mudel
CR24 77
Mündi aku, 3.0 Vdc, 1 tk
Operatsiooni Sagedus
2400-2483.5 MHz
Programmeeritav
Kiibistik
TICC2541

Sagedus Viga
+/- 20 khz

Praegune ooterežiimis
100u A
Sõltub duty cycle/ringhäälingu sagedus
Ringhäälingu Sagedus
100ms~900ms Reguleeritav
Töötsükkel
Väljundvõimsus
-24dbm /-6dbm /0d Bm
(Vaikesäte), programmeeritav
Saanud Tundlikkus
-93d Bm
Kõrge saada režiim
Edastamise kaugus
10 0 meetrit
BER
Antenn
50ohm
Pardal/ PCB Antenn
Suurus
49mm*17mm
Saab kohandada
Operatsioon Pinge
2.0-3.6 V
SM
Toode Fotod
Kuidas kasutada seda veekindel ibeacon ?
Lülitage toide : Vajutage Nuppu 2 sekundit,LED-tuli 3 sekundit,tähendab, et toide on sisse lülitatud.
Lülitage toide : Vajutage Nuppu 3 sekundit,LED-tuli 3 sekundit,tähendab, et toide on välja lülitatud.
Kuidas Muuta ja Seaded meie IBeacon ? 1.Saadame klientidele APP ja SDK konfiguratsiooni, või kliendid saavad alla laadida lightblue app store ja anname videod aidata. 2.Pärast failid, palun installida APP, telefoni. 3.Seejärel saate konfigureerida ibeacons käsiraamatu järgi pakume. 4.Peaaegu kõik väärtused võivad olla konfigureeritud, nagu uuid,suured,väikesed,parool,tx võimsus,edastamise sagedus jne. 5.Kui on küsimusi ibeacon konfiguratsiooni, palun ärge kartke andke meile teada. 6.Failid me pakkuda on : Manuaal,SDK,APPI,APPI lähtefaili.
Kasutada Platvorm
Vastuvõtu (mobile) riistvara peab olema Bluetooth 4.0 või rohkem, tarkvara nõuab Android 4.3 või eespool Apple IOS5.0 rohkem.
Test Tarkvara
Tarkvara Nimi : helesinine, tarkvara saab tasuta alla laadida Apple APP store.
Või otsi APP Nimi : "Wellcore Beacon Vahend," APP STORE .
Android APP ja SDK saab saata e-posti teel.
Millised Rakendused Wellcore IBeacon ?
Meie Sertifikaadid
FCC ID : 2 ADGMW903 CE : BCTC-141010329 ROHS : BCTC-141010333 Kaubanduse Tingimustele : Makse : T/T, Western Union, Money Gram,Pay Pal; 30% hoiused; Tarneaeg : 1-3 tööpäeva Jooksul peale tellimuse kinnitamine. Paketi Info : Wellcore standard pakett. Miks Valida meid? Meil on Hiina Juhtiv ibeacon seadmete Tootja. Oma suure tehase ja kvaliteedikontrolli korter. Made-In-China ja Alibaba Hinnatud 4 aastat Gold Tarnija. Kõik tooted on CE, FCC, Ro HS sertifitseeritud. 100% QC kontrolli Enne saatmist. Parim Kvaliteet ja Parimat Teenust Konkurentsivõimelise hinnaga. Custom-made, väike tellimus ja OEM on saadaval.
Ettevõtte Vaadata
Wellcore on loonud uue toote arendamise keskus nõuete täitmiseks meie OEM-klientidele. Pakkudes parima kvaliteediga tooteid, konkurentsivõimelised hinnad ja suurepärane teenused, oleme alati valmis vastama kõigile nõuetele, meie klientidelt üle kogu maailma, sõltumata eri standardite iga riik.
Professionaalse tootmisprotsesside ja täiusliku kvaliteedi kontrolli süsteemi, meie tooted nautida kõrge maine, USA ja välismaal. Me ei saa anda klientidele parimaid hindu suuremat kasumimarginaali. Potentsiaalsed kliendid on teretulnud võtke meiega ühendust või külastage meie tehase jaoks rohkem üksikasju.
Kuidas Meiega Ühendust võtta?
Shenzhen Wellcore Technology Co.,Ltd
Aadress : Nr 11,Longshan Industrial Zone, Nanling, Buji Linn,Longgang District,Shenzhen,Hiina
E-mail : [email protected] wellcore-tech.

R

Kategooria tooted