.

.

3m x1m x10cm AirBoard AirBrack Õhu Korrusel Kodus Kasutamiseks, Rand, Park ja Vett shipping

3m x1m x10cm AirBoard AirBrack Õhu Korrusel Kodus Kasutamiseks, Rand, Park ja Vett shipping

EEK 3900.00
Summa


Air Board Air Block Õhu Korrusel Kodus Kasutamiseks, Rand, Park ja Vesi
Omadused :
1,Vastupidav 1000-Denier Double-Seina Kangast ja 3-Kihiline PVC. Õhu matid on gaasikindel ja vastupidav tänu täiustatud tootmise tehnoloogiat ja hea kvaliteediga materjalidest.
2, Vastu wire drawing töö sisemine,hea elastsusega, tugev, kandevõime on, ja ei ole kerge deformatsioon.
3 Sulgege ventiil disain, täielikult sulgeda ja lekke.
4,kõige olulisem eelis on täispuhutav õhu langema mats on see, et see on võimalik kokku voltida ja paljastama need kiiresti. Optimaalse õhu rõhk kõigis tingimustes, kuni 5psi.Võrreldes traditsioonilise vahu baasil matid, nad võtavad palju vähem ruumi, pärast deflating nii ladustamise ja transpordi muutunud üsna lihtne ja majandus.
5, Kõik liim osad kõik kasutada liimi liimimine, koorimine tugevus ja kõrge temperatuur, hüdrolüüs vastupanu, anti-ultraviolett-jõudlus on suurepärane, isegi päikese käes, stabiilsuse õhu ühendus osad on täielikult tagatud.
6, Materjali värvipüsivuse, riie värv nii kaua, nagu uus, spetsiaalne kulumiskindel kaks värvi kehahooldus, nii et kere vastupidav.
7, mis on Kohaldatavad kõigi-tase langema ja võistlustel korduv koolitus. Neid võib kasutada mitmel erineval viisil, nagu dance clubs -, eri liiki võimlemis harjutusi, kõrge-jõudluse koolitus, spordiklubides või Võimlemine Kõigile.
Täispuhutav meetod :
Kasutada eriline fänn, safety self-locking otsik inflatsioon, palun pange tähele, et inflatsiooni ei ole võimalik täielikult, nii et mitte paisutada ja põhjustada plahvatuse toote kahjustumist. Kui välistemperatuur on kõrgem kui 28 kraadi tingitud kõrge temperatuur teeb toote laiendamine, et vältida toote laienemine on täispuhutav vajalikuks vähendada inflatsiooni.
Toote hooldus-ja hooldus :
1, toote kahjustamise jooksul 10cm, mida saab kasutada remondi liimi ja remont film, kahjustatud ja remont film, mis on kaetud spetsiaalse liimi, liimi 5 minutit pärast kleepuv kleepuv pärast kuumutamist liimimine, sobivad ekstrusioon, mõne minuti Pärast tavapärast kasutamist.
2, juhul, tuul, vihm, lumi, udu, rahe ja teiste ilm, seadmed peaks olema rangelt keelatud, et vältida õnnetusi.
3, saate kasutada pesupulber eemaldada pinnale plekke puhastada, ja siis nühkima veega pärast päikese käes saab kuiva.
4, Kui pikaajalise ei pea olema puhas ja kuiv, pärast kuivatamist toode on volditud, komplekteeritud, pakendatud hästi. Ladustamise temperatuur on üldiselt -50 ~ +40 kraadi Celsiuse järgi on sobivad Tooted peaksid pöörama tähelepanu näriliste tõrje putukate hammustused.
Märkus :
Kuna erinevad väljapaneku ja erinevas valguses, pilt ei kajasta tegelikku värvi kirje. Täname oma arusaamist.
1.Näita toote
2. Toote info :
3. tootmise voolu :

R

Kategooria tooted