.

.

BetterParty tumeroheline Läikiv Zentai Catsuit Metallik Lycra Bodysuit 4 tellimusi

BetterParty tumeroheline Läikiv Zentai Catsuit Metallik Lycra Bodysuit 4 tellimusi

EEK 371.88
Summa


Better Party Tumeroheline Läikiv Zentai Catsuit Metallik Lycra Teine Nahk Sobiks
Zentai on teine nahk ülikond, mis hõlmab wearers täielikult, kuid võimaldab neil hinge ja läbi näha, ta on piisavalt tihe, tuleb teine nahk, hea pool kostüüm lõbus. Tõeline ülikond on sama, mis toote pildid ( välja arvatud värvi vahe casused poolt monitor) ja ülikond/kostüüm teile on naha-tihe ja mugav.
See tume roheline zentai catsuit on valmistatud läikiv metallik lycra kangast. See on nii meeste ja naiste jaoks. Ja palun võtke meiega ühendust, kui soovid, et ka teised värvid, me custom made see õige.
Suurus : S/M/L/XL/XXL
********************************************** Kohandatud Valikud plz ava see link :
Tagastamise/Vahetamise. 100% Raha tagasi garantii iga kauba kohta, Tagastamise/Vahetamise hiljemalt 1 nädala jooksul, kui rahulolematust. Plz post kauba tagasi selle algne seisukorras, sa saad oma raha tagasi. Laevandus tasu on tasu, mille shipping company, et ma saaks ainult tagasi toote raha. Aitäh! Kohta tagasisidet. Tagasiside on väga oluline minu jaoks,nii et palun munificent jäta mulle postive tagasisidet, kui sulle meeldib minu teemad ja rahul oma teenust. Kui te ei ole rahul oma toodet või teenust, palun öelge mulle, teie ettepanek, ma püüan oma parima, et täiustada ja annab sulle hea lahendus. Palun anna mulle võimalus, enne kui jätate negatiivse tagasiside.Tänan teid väga teie abi.

R

Kategooria tooted